Nechte se inspirovat designovými vypínači a zásuvkami z kolekce MAGIC

Nechte se inspirovat designovými vypínači a zásuvkami z kolekce MAGIC

Vypínače a zásuvky už dávno nejsou pouhým prostředkem sloužícím k zapnutí nebo vypnutí světel. Moderní vypínače se stávají designovou součástí interiérů, doplňují ho a vytvářejí krásný funkční prvek prostoru.

Jak na výběr zásuvek a vypínačůJak na výběr zásuvek a vypínačů

Luxusní zásuvky a vypínače z kolekce MAGIC, které najdete u specialisty na elektroinstalační materiál – společnosti Tympol Plus, vám nabídnou nejen krásný design, ale také možnost složit si podobu vypínače i zásuvky tak, aby vám po designové stránce co nejvíce vyhovovaly.

Krásné materiály a moderní design

Na první pohled je patrné, že výrobce Timex® na vypínačích a zásuvkách MAGIC nešetřil. Materiály, jako dřevo, sklo, kvalitní plast a chrom, budou vytvářet dokonalou ozdobu ve vašem interiéru.

Série MAGIC nabízí ale ještě mnohem více. Rámečky a klapky si můžete poskládat tak, jak vám bude vyhovovat a můžete je mezi sebou libovolně kombinovat.

Vybírat můžete z:

 • klasických bílých rámečků a klapek,
 • klapek a rámečků v moderním metalizovaném provedení v odstínech pískové, zlaté, hnědé, měděné, černé nebo grafitové,
 • rámečků z mořeného přírodního dřeva (dub, wenge, mahagon) v kombinaci s metalizovaným plastem na klapkách,
 • rámečků z luxusního barevného skla v kombinaci s bílými nebo černými klapkami.

Vnitřní rámeček lze zvolit v chromovém nebo nechromovém provedení.

Kolekce MagicKolekce Magic

Náš TIP: Velmi elegantně působí moderní vypínač MAGIC ve stříbrném metalizovaném provedení. Vypínač bude skvělým doplňkem v interiérech, kde dominuje sklo, chrom a betonové povrchy.

Jednoduchý design a elegantní linie vypínačů a zásuvek MAGIC se hodí do celé řady interiérů. Nejlépe zapadnou do moderních interiérů, ale své místo budou mít i v klasických prostorách. Díky široké škále barevných provedení si s jejich pomocí můžete interiér příjemně doladit nebo můžete naopak vytvořit do očí bijící kontrast barev. Volba je jen na vás.

Jednoduchá konstrukce, instalace i možnost změny vzhledu

Základ vypínačů MAGIC tvoří kovová základna se strojkem, která se umisťuje do instalační krabice ve zdi. Na základnu se nasazuje zvolený rámeček a do něj je vsazena klapka. U zásuvek je opět obsažen strojek, který se montuje do instalační krabice. Na strojek se nasazuje kryt ve zvoleném designu.

Jak zásuvky, tak vypínače MAGIC můžete mít v klasických jednoduchých rámečcích i v rámečcích vícenásobných. Do vícenásobných modulů můžete vedle sebe umístit jak vypínače, tak zásuvky a mít tak vše pěkně pohromadě.

Další rady a tipy, jak vybrat a zajit vypínače a zásuvky naleznete v našem článku ZDE.

Náš TIP: Jednopólový vypínač MAGIC v čistém bílém provedení je univerzálním doplňkem do všech typů interiérů. Působí čistě a decentně.

SkleněnéSkleněné

Máte představu, jak by měl váš interiér vypadat? Pohrajte si s detaily a vsaďte na moderní vypínače a zásuvky z kolekce MAGIC. Když vás jejich vzhled přestane bavit, stačí strojek ponechat a rámečky, klapky nebo kryt zásuvek vyměnit za jiný design ze série MAGIC. Vaší fantazii se meze nekladou.

Prohlédněte si také naše tipy na moderní bezdrátové zvonky pro dům i byt.

Článek Nechte se inspirovat designovými vypínači a zásuvkami z kolekce MAGIC byl publikován 8. června 2021 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Petra Havlíková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
 2. Jak si květinami ozdobit interiér?
 3. Trendy interiérového designu na léto 2024
 4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
 5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
 6. Červenec na zahradě
 7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
 8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
 9. Jak se zbavit slimáků?
 10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.