Zrcadla vnesou do vašeho domu více světla

Tagy:  zrcadlo, zrcátko, rám, světlo, ložnice, hala, koupelna, doplňky

Sponzorované odkazy:

Zrcadla vnesou do vašeho domu více světla

Zrcadla si pořizujeme především kvůli jejich funkci. Ruku na srdce, kdo z nás vyrazí z domova aniž by si sám sebe alespoň letmo prohlédnul v zrcadle? Zrcadlo dnes do domácnosti neodmyslitelně patří a obvykle každý z nás vlastní dokonce více exemplářů. Zcela jistě je najdeme v koupelně, předsíni i v ložnici. Pěkně vyleštěné zrcadlo je krásným interiérovým doplňkem a dokonce má schopnost opticky zvětšit místnost.

Zrcadla do předsíní i k šatníku

Alespoň jedno zrcadlo v bytě by nám mělo umožňovat pohled na celou naší postavu od hlavy až k patě. Stojací polohovací zrcadla nám nabízejí výjimečný komfort a obzvláště v šatníku se nám budou skvěle hodit. Prakticky je lze umístit do jinak nevyužitých rohů místností. Zrcadlo se zdobeným rámem, ať už se jedná o stříbrnou či zlatou variantu, vypadá honosně a luxusně. Jednoduché obdélníkové zrcadlo s prostým černým rámem snadno umístíme ke stěně i do prostoru a získáme tak možnost shlédnout se naprosto celí. Zrcadlo v bílém rámu lze polohovat a rovněž jej můžeme umístit kam nás jen napadne.

Zrcadlo jako dekorace

Některá zrcadla a zrcátka si nepořizujeme pro jejich funkci ale jen jako bytový doplněk – na ozdobu. To jsou většinou malá zrcátka s pěkným zdobeným rámečkem, velká zrcadla v masivních rámech či zrcadla neobvyklých tvarů. Malá kulatá zrcátka s netradičními rámečky jednoduše pověsíme na zeď. Velmi jednoduchý a elegantní je rám z tenkého kovového proužku, který připomíná sluníčko i s jeho paprsky. Přírodní materiály a kov se k výrobě rámů na zrcadla často používají. Malá zrcátka mnohdy nejsou ani příliš kvalitní a také proto slouží čistě jako dekorace.

Zrcadlo součástí stolků a komod

Zrcadlo si nepořizujeme vždy samostatně, mnohdy je rovnou součástí skříně, komody či stolku. Například kosmetický stoleček s oválným zrcadlem, takový, jaký známe ze starých filmů, je nádherným kusem nábytku a dnes se již hned tak někde nevidí. Nábytek, jehož součástí je zrcadlo působí honosně a dnes se jedná již převážně o starožitné kousky. Je-li nábytek nový, pak alespoň jako starožitnost vypadá. Tak tomu je i u černé komody s množstvím šuplíčků, která nese velké zrcadlo v tlustém rámu. V předsíni poslouží jako ideální doplněk polstrovaný dřevěný taburetek se zásuvkou a vysokým zrcadlem. Takový kus nábytku je vkusný a navíc multifunkční.

Článek Zrcadla vnesou do vašeho domu více světla byl publikován 7. srpna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.