FUSE INTERIORS: Nechejte se inspirovat moderními interiérovými trendy

Tagy:  interiér, interiérové doplňky, design, zařizujeme dům, vybavení, moderní trendy, fuse interiors

Sponzorované odkazy:

FUSE INTERIORS: Nechejte se inspirovat moderními interiérovými trendy

FUSE INTERIORS je společnost, která se zaměřuje na poradenství v interiérovém designu. Klienty této irské společnosti jsou nejen soukromí vlastníci vil, rezidencí a obytných domů, ale také majitelé veřejných podniků, komerčních budov, investorů, architektů a stavitelů.

Tvorba společnosti se zaměřuje na maximální využití prostoru v kombinaci s uživatelským komfortem. V jejich díle se odráží maximálně využitý prostor disponující minimalistickými prvky, jednoduchými a čistými liniemi v moderním pojetí.

Při tvorbě realizace projektu společnost velmi úzce spolupracuje s klientem, snaží se do prostoru začlenit jejich požadavky tak, aby konečným dílem vznikl funkční prostor. Z jejich práce se můžeme nechat inspirovat, fotogalerie uvedená na webových stránkách http://www.fuseinteriors.ie může být praktickým pomocníkem při rekonstrukci či přeměně našeho interiéru.

K základním pravidlům při utváření interiérového prostředí však patří: dostatečné množství denního světla, použití pouze potřebného nábytku a interiérových doplňků, snoubení barev a vhodně rozmístěné umělé osvětlení.

k uživatelským komfortům patří oddělení pracovních zónk uživatelským komfortům patří oddělení pracovních zón
barevná kombinace by měla být očividnábarevná kombinace by měla být očividná
dokonalé snoubení nábytku s prostorem je prioritoudokonalé snoubení nábytku s prostorem je prioritou
výrazné dekorace jsou nutnostívýrazné dekorace jsou nutností

Zdroj: http://design-milk.com/fuse-interiors

Článek FUSE INTERIORS: Nechejte se inspirovat moderními interiérovými trendy byl publikován 5. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Dům. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...