Matrace má vliv na kvalitu života

Tagy:  matrace, spánek, polštář, pamě´tová pěna, paměťový efekt, nespavost

Matrace má vliv na kvalitu života

Spánek potřebuje každý z nás. Každý den uléháme do postele s touhou relaxovat a na matraci, kterou v posteli máme strávíme přibližně třetinu svého života. Podle toho bychom také měli matraci pečlivě vybírat a její vhodnost a funkčnost nepodceňovat.

Vliv matrace na náš organismus

Nekvalitní či špatně volená matrace může mít na náš organismus až překvapivě velký dopad. Špatný spánek, neustálé převalování se, neschopnost během pár chvil usnout…tak se obvykle projevuje, že něco není v pořádku. Všechny tyto obtíže by nás měly varovat a upozornit na to, že naše matrace je buď již stará a neposkytuje dřívější komfort a nebo je zkrátka neodpovídající. Nevhodná matrace může mít do budoucna vliv na bolesti zad, oblasti beder či krčních obratlů. Špatný spánek v důsledku nevyhovující matrace pak má vliv na naší psychiku, cítíme se unavení, podráždění a špatně zvládáme stres. Na naše zdraví pak mohou mít vliv roztoči, plísně a nejrůznější bakterie, které v matraci žijí.

Výběr je důležitý

Výběr matrace je velmi důležitý a vždy je dobré jej konzultovat s vyškoleným personálem v obchodech. Společnost Dormeo nabízí kvalitní matrace s veškerým servisem a velice výhodná je záruka, kterou společnost nabízí v případě, že by matrace nevyhovovala. Matrace by měla splňovat následující kritéria. Matrace by měla být pro tělo oporou a důležité je, aby se mu dokázala skvěle přizpůsobit. Matrace by měla umožnit kvalitní odpočinek a regeneraci našeho těla. Matrace by tedy měla být anatomická, ale také vzdušná a antialergická. Vybírejte matraci pečlivě a užijte si kvalitní spánek a lepší psychický i fyzický stav po mnoho a mnoho let.

Produkty z paměťové pěny

Paměťová pěna prokazatelně zvyšuje kvalitu spánku a používá se na výrobu kvalitních matrací a speciálně tvarovaných polštářů. Matrace Dormeo Memory poskytuje tělu výjimečný komfort díky vrchní vrstvě paměťové pěny. Tyto matrace jsou ortopedické a navíc jsou vyráběné z ekologických materiálů. Na jádro matrací Dormeo je poskytovaná záruka až 15 let. Polštáře řady Dormeo Memosan poskytují ideální oporu hlavy a krku a výrazně zlepšují spánek. Díky produktům z paměťové pěny je výrazně redukováno převalování se v posteli.

Dormeo Memosan s paměťovým efektemDormeo Memosan s paměťovým efektem

Článek Matrace má vliv na kvalitu života byl publikován 5. ledna 2010 v 21.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak na to, aby se dětem na zahradě líbilo?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Červenec na zahradě
  6. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  7. Jak se zbavit slimáků?
  8. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  9. Proč doma (ne)malovat tmavými barvami?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.