Kuchyně Katalpa

Tagy:  kuchyně, kuchyňské sestavy, kuchyňské linky, kuchyně Katalpa, Katalpa kuchyně, Katalpa

Sponzorované odkazy:

Kuchyně Katalpa

Ryze česká společnost Katalpa se zabývá výrobou a montáží kuchyní na míru, především kuchyní střední a vyšší třídy. U svých výrobků se zaměřují především na kvalitu provedení, vysokou funkčnost a moderní design.

Materiálové provedení

Společnost vsadila na širokou nabídku materiálového provedení, kuchyňské linky dodává v řadách lamino, dýha, lak, fólie, alu a masiv. Díky široké škále materiálu, použitého k výrobě kuchyní, může společnost oslovit širší spektrum zákazníků, kterým nabídne kuchyňské linky v různých cenových kategorií.

Korpusy všech skříněk jsou vyráběny z lamina – LTD o síle 18 mm, všechny dílce jednotlivých skříněk jsou vybaveny hranami po celém jejich obvodu. Ochranné hrany zamezují propouštění vlhkosti a následné poničení povrchu.

Kvalita

Společnost Katalpa se snaží uspokojit každého zákazníka, tudíž se každé zakázce věnuje s maximální péčí. Při realizaci zakázky se zákazníkům od počátku až do konce věnuje speciálně vyškolený personál, který disponuje širokými vědomostmi ve svém oboru.

Kuchyňské linky vyrábí společnost Katalpa pouze na „míru“ a přání zákazníka, tudíž v nabídce společnosti nehledejme sektorové či konfekční typy. Zakázková výroba umožní zákazníkovi vypracovat si návrh, vybrat si materiál, zvolit styl a udržet finanční částku, kterou je ochoten za kuchyň zaplatit.

Typy

Každá materiálová řada obsahuje několik sekcí, do kterých jsou kuchyně rozčleněny dle stylu provedení, materiálu dvířek a ostatních čelních ploch. Dvířka se od sebe liší standardně používanými dekory, které lze na přání zákazníka pozměnit.

Kolekce Lamino

Čelní plochy dvířek jsou vyrobeny z lamina – LTD o síle 18 mm. Řada obsahuje tři designové kolekce: ekonomy, progres a future. Kuchyně, zařazené do stylu ekonomy, jsou vyrobeny v základním provedení, disponují velmi přijatelnými cenami. Kuchyně designové řady progres disponují velmi kvalitním kováním, nabízejí se v širokém barevném provedení. Vybírat můžeme z moderních pastelových barev nebo imitací exotických či tuzemských dřevin. Kolekce future disponuje vysokolesklými čelními plochami a zvýšenou odolností, kterou představuje speciální systém tzv. 3D hran.

Kolekce Lak

V řadě lak můžeme vybírat kuchyňské linky ve všech možných barevných odstínech a kombinovat je s přírodními materiály. Kvalita lakovaného povrchu je velmi vysoká, kuchyním poskytuje nejen elegantní vzhled, ale i vysokou míru ochrany. Povrchovou úpravu dvířek a ostatních čelních ploch si zákazník může vybírat ze dvou možností. Řada briliant disponuje velmi lesklým povrchem, řada matto se spíše přibližuje matnému odstínu, avšak s decentní mírou lesku.

Kolekce Dýha

Kuchyňské linky pocházející z této kolekce disponují dýhovanými dvířky, v odstínu tuzemských – klasických nebo exotických dřevin. Kuchyňská řada glanz je charakteristická svými hladkými, plochými dvířky, naopak řada klasik disponuje dvířky s vyfrézovanými rámečky a výplněmi.

Kolekce Masiv

Kuchyňské linky z masivu patří mezi nejkvalitnější, avšak zároveň také mezi nejdražší typy, jelikož si pořizujeme nábytek trvalé hodnoty. Řada exkluziv zahrnuje klasický styl kuchyní, vybírat můžeme z nekonečného množství barevných kombinací dřevin a tvarů. Řada viktoria je vyrobena z třešňového dřeva, jenž lze barevně tónovat dle přání zákazníka. Řada wood a fruit je určena pro náročnějšího zákazníka, dvířka a čelní plochy jsou vyrobeny z masivních biodesek, pocházejících z jednoho kmene stromu. Touto technikou docílí společnost jednotlivého odstínu celé kuchyňské sestavy.

Kolekce Fólie

Dvířka a ostatní čelní plochy jsou vyrobeny z foliovaných MDF desek, zákazník si může vybírat mezi třemi řadami. Řada standard nabízí kuchyně v základním provedení, řada respekt nabízí kuchyně v matném provedení v imitaci masiv a řada bello nabízí kuchyně ve vysokém lesku.

Kolekce Alu

Kolekce alu je určena především pro zákazníky, kteří upřednostňují vysoce moderní prvky, jimž je přizpůsoben celý interiér. Kolekce je rozdělena do řady ekonomy, progres, future a metal, všechny řady jsou nabízeny v širokém barevném provedení. Zákazník může vybírat z několika povrchových úprav, ke kterým patří např. kovový povrch, vysoký lesk, matové provedení, imitace dřevin.

Zdroj: http://www.kuchyne-katalpa.cz

Článek Kuchyně Katalpa byl publikován 15. dubna 2009 v 09.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.