Kuchyně ORESI

Tagy:  kuchyně, ORESI, kuchyně ORESI, kuchyňský nábytek, nábytek ORESI

Sponzorované odkazy:

Kuchyně ORESI

Firma ORESI s.r.o. provozuje od roku 1998 v rámci celé České republiky již 45 maloobchodních sítí prodejen kuchyňského nábytku a stále otevírá nové pobočky. Filosofie společnosti spočívá v kvalitním servisu poskytovaných služeb, vysoké kvalitě produktů, v přijatelné cenové kategorii a v dodání objednávky v co nejkratším možném termínu. Společnost klade velký důraz především na funkčnost a design, k čemuž napomáhají moderní technologie, stroje a kvalifikovaný tým pracovníků.

ORESI nabízí sektorové kuchyňské modely, zákazník si však může dle svých požadavků sestavit v kuchyňském studiu vlastní model. Velkou výhodou pro zákazníky je garance nejnižších cen, kdy společnost garantuje nejnižší možnou cenu na trhu. V případě, že zákazník předloží výhodnější nabídku za zboží stejné kvality, poskytne mu společnost stejně vysokou cenu s přídavkem 5 % slevy.

Materiál použitý k výrobě

Společnost ORESI od samého počátku své existence používá k výrobě svých kuchyňských sestav dřevovláknité desky MDF. K výhodám tohoto materiálu patří finální perfektní vzhled výrobku, široká barevná škála, možnost vytvoření nejrůznějších geometrických tvarů a vzhledu. MDF desky vznikají lisováním dřevěných vláken, které jsou vyráběny chemicko-mechanickou cestou vlisování do desek. Společnost ORESI používá MDF desky pouze k výrobě dvířek, jelikož materiál není vhodné používat pro zátěžové plochy nábytku.

Tento materiál je mezi výrobci nábytkových sestav velmi oblíben, a to především pro svoje výborné vlastnosti, ke kterým patří:

• hladký povrch

• pevné hrany

• kompaktnost

• dodatkovou opracovatelnost

• barevná stálost

• odolnost proti oděru a vodním parám

• snadná údržba

Vzhled kuchyní

Pro konečnou úpravu vzhledu kuchyňského nábytku používá ORESI fólie imitující olšové, višňové, bukové, ořechové a calvadosové dřevo. Scanová technologie a kvalitní barevná stálost fólie dokonale imituje odstín a texturu dřeva. Díky široké nabídce a tvorové kompatibilnosti jsou kuchyňské sestavy vhodné do všech interiérů.

Moderní typy kuchyňských sestav disponují zvýšeným panelem pro umístění spotřebičů do pohledové výšky, které představují komfortní vaření a práci s kuchyňskými spotřebiči.

Stále vyšší poptávka zákazníků je po varných ostrůvcích, které slouží majitelům k rozšíření pracovního místa a zvýšení úložných prostorů. Společnost ORESI nabízí několik kuchyňských sestav, které jsou obohaceny o kuchyňské ostrůvky. Důležitou součástí kuchyně jsou kuchyňské spotřebiče, ke kterým patří pečící trouba, varná deska, myčka nádobí, lednice a digestoř. Společnost ORESI nabízí širokou škálu těchto spotřebičů od renomovaných světových výrobců a značek, mezi které patří Elektrolux, Whirlpool, Zanussi, AEG, Ardo, Asko a Calex.

Článek Kuchyně ORESI byl publikován 18. února 2009 v 10.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (12).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak na to, aby se dětem na zahradě líbilo?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Červenec na zahradě
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  8. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  9. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.