Kuchyně ORESI

Tagy:  kuchyně, ORESI, kuchyně ORESI, kuchyňský nábytek, nábytek ORESI

Sponzorované odkazy:

Kuchyně ORESI

Firma ORESI s.r.o. provozuje od roku 1998 v rámci celé České republiky již 45 maloobchodních sítí prodejen kuchyňského nábytku a stále otevírá nové pobočky. Filosofie společnosti spočívá v kvalitním servisu poskytovaných služeb, vysoké kvalitě produktů, v přijatelné cenové kategorii a v dodání objednávky v co nejkratším možném termínu. Společnost klade velký důraz především na funkčnost a design, k čemuž napomáhají moderní technologie, stroje a kvalifikovaný tým pracovníků.

ORESI nabízí sektorové kuchyňské modely, zákazník si však může dle svých požadavků sestavit v kuchyňském studiu vlastní model. Velkou výhodou pro zákazníky je garance nejnižších cen, kdy společnost garantuje nejnižší možnou cenu na trhu. V případě, že zákazník předloží výhodnější nabídku za zboží stejné kvality, poskytne mu společnost stejně vysokou cenu s přídavkem 5 % slevy.

Materiál použitý k výrobě

Společnost ORESI od samého počátku své existence používá k výrobě svých kuchyňských sestav dřevovláknité desky MDF. K výhodám tohoto materiálu patří finální perfektní vzhled výrobku, široká barevná škála, možnost vytvoření nejrůznějších geometrických tvarů a vzhledu. MDF desky vznikají lisováním dřevěných vláken, které jsou vyráběny chemicko-mechanickou cestou vlisování do desek. Společnost ORESI používá MDF desky pouze k výrobě dvířek, jelikož materiál není vhodné používat pro zátěžové plochy nábytku.

Tento materiál je mezi výrobci nábytkových sestav velmi oblíben, a to především pro svoje výborné vlastnosti, ke kterým patří:

• hladký povrch

• pevné hrany

• kompaktnost

• dodatkovou opracovatelnost

• barevná stálost

• odolnost proti oděru a vodním parám

• snadná údržba

Vzhled kuchyní

Pro konečnou úpravu vzhledu kuchyňského nábytku používá ORESI fólie imitující olšové, višňové, bukové, ořechové a calvadosové dřevo. Scanová technologie a kvalitní barevná stálost fólie dokonale imituje odstín a texturu dřeva. Díky široké nabídce a tvorové kompatibilnosti jsou kuchyňské sestavy vhodné do všech interiérů.

Moderní typy kuchyňských sestav disponují zvýšeným panelem pro umístění spotřebičů do pohledové výšky, které představují komfortní vaření a práci s kuchyňskými spotřebiči.

Stále vyšší poptávka zákazníků je po varných ostrůvcích, které slouží majitelům k rozšíření pracovního místa a zvýšení úložných prostorů. Společnost ORESI nabízí několik kuchyňských sestav, které jsou obohaceny o kuchyňské ostrůvky. Důležitou součástí kuchyně jsou kuchyňské spotřebiče, ke kterým patří pečící trouba, varná deska, myčka nádobí, lednice a digestoř. Společnost ORESI nabízí širokou škálu těchto spotřebičů od renomovaných světových výrobců a značek, mezi které patří Elektrolux, Whirlpool, Zanussi, AEG, Ardo, Asko a Calex.

Článek Kuchyně ORESI byl publikován 18. února 2009 v 10.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (12).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...