Kuchyně Sykora

Tagy:  kuchyně, kuchyňské sestavy, kuchyňské linky, kuchyně Sykora, nábytek Sykora

Sponzorované odkazy:

Kuchyně Sykora

Kuchyně je vizitkou každé domácnosti a nejdůležitějším místem našich životů, místem, ve kterém trávíme nejvíce času a zažíváme příjemné okamžiky v kruhu rodinném.

Rodinná společnost Sykora byla založena sourozenci Vlastimilem a Karlem Sýkorovými roku 1992, ve Vizovicích. V současné době firma prezentuje kuchyňské sestavy ve svých šedesáti kuchyňských studiích, jejichž součástí jsou špičkové počítačové programy, umožňující návrh individuálních kuchyňských linek v trojrozměrném provedení. Veškerá produkce společnosti Sykora je exportována i do zahraničí – Ruska, Německa, Slovenska, Norska, Estonska, Nizozemska a Lotyška.

Trvalá spokojenost zákazníků vychází z nekompromisní kvality nejen použitého materiálu, ale i práce, výrobních a technologických postupů, vstřícnému a nadstandardnímu přístupu ke každému zákazníkovi a dobře orientovanou reklamou.

Poradenství

Ke standardním službám společnosti Sykora patří poradenství, které je hojně využíváno především klienty, kteří nemají o podobě finální kuchyně žádné představy. Službu však využívají i najatí architekti, kteří spolu s odborníky kuchyňského studia hledají nejlepší řešení kuchyňské sestavy, jímž by maximálně uspokojili požadavky klienta.

Certifikace

Za svoji existenci si společnost, především však produkce, vydobyla na mezinárodních trzích postavení prestižní značky, která je synonymem pro ultimativní kvalitu. Společnosti Sykora byl opětovně udělen certifikát řízení jakosti ISO 9001, který je garancí kvalitních výrobních postupů a výrobků. Dalším získaným certifikátem je certifikát ochrany životního prostředí ISO 14001, jehož podstatou je dodržování norem vedoucích k ochraně přírody i lidí a zlepšování podmínek životního prostředí. Prodejny, které společnost provozuje jsou oceněny certifikací prodejen a tudíž splňují přísně kvalitativní podmínky, mezi něž patří i odborně školený personál, který může klientům poskytnout vysokou odbornou pomoc.

Typy kuchyňských sestav

Moderní

Moderní řada nabízí několik desítek různých kuchyňských sestav v nekonečné rozmanitosti barevného provedení, typu dvířek, úchytek či doplňkových systémů. Vybírat je možné z lesklého či matného provedení nebo kombinací obou dvou povrchových úprav. Přírodní, elegantní design nabízí typ kuchyně Dub wenge, kde se snoubí jednoduchost s masivním použitým materiálem, jehož přednostní je snadná údržba. Symetričnost a harmonie je promítnuta do kuchyňské sestavy Flat Polar, která je kombinací barvy bílé s jemně smetanovými rysy a nerezového ohraničení, které jí dodává polární vzhled. Dvířka mohou být v hladkém nebo dýhovaném provedení, lakovaná či foliována, hranatá i zaoblená. Luxusní, ultimativní a čistá krása je synonymem pro kuchyňskou sestavu Trend antracit, jejíž hlavní podstatou jsou antracitová dvířka kombinovaná se světlým umělým kamenem. Kuchyňská sestava Premium je vytvořena přímo pro milovníky HIGH-TECH kuchyní, které jsou navrženy do nejmenších detailů. Kuchyň je rozvržena do tří hlavních zón: varné, mycí a vyšší skříně. Vyšší skříňky a varné centrum podpírají hliněné nožky, které opticky sestavu odlehčují. 

Klasické

Klasické sestavy kuchyní jsou odrazem přirozeného půvabu jednoduchých forem a přímých, dlouhých linek. Příznivce klasické elegance a tradičnosti jistě osloví kuchyňská sestava v dezénu dub, která vyjadřuje jednoduchost a krásu. Masivní dubová dvířka jsou důkladně řemeslně propracovány, což ocení zákazníci se smyslem pro detail. Milovníky rustikálnosti společnost Sykora potěší sestavou, kterou prezentuje na trhu pod názvem kaštan. Kuchyně v sobě odráží pravý staročeský esprit, který se však dokonale snoubí s prvky moderního stylu. 

Kuchyně Sykora = kvalita, nadčasovost, modernost, perfektní servis a nadstandardní služby, tak by se dala společnost charakterizovat. A to jsou důvody, které zodpovídají na otázku, proč si vybrat kuchyň od společnosti Sykora.

Článek Kuchyně Sykora byl publikován 26. listopadu 2008 v 18.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...