Kuchyně Maxx

Tagy:  kuchyně, kuchyňské sestavy, kuchyňské linky, kuchyně Maxx, Maxx kuchyně, Maxx

Sponzorované odkazy:

Kuchyně Maxx

Společnost Kuchyně Maxx expandovala na český trh z Nizozemska, ve kterém se nachází centrála společnosti, jenž na tamních trzích působí více než 30 let. Na území Nizozemska provozuje společnost přes 200 obchodů a na svém kontě má několik desítek tisíc spokojených zákazníků.

Společnost Maxx Kuchyně disponuje největším kuchyňským studiem na území České republiky, ve kterém představují více než 80 kuchyňských modelů s možnostmi jejich nekonečných konfigurací.

Styly kuchyní

Barletti

Kuchyně ve stylu Barletti disponují vysoce kvalitním a italským designem, jehož typickým rysem je maximální komfort a minimalistické ztvárnění. Kuchyně jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který je zpracován do nejmenších detailů. Kolekce Barletti se skládá ze dvou módních a nadčasových řad. Pod pojmeme Design Collection se skrývají velmi moderní kuchyně s decentními italskými tvary a liniemi. Řada Master Collection představuje klasiku a tradici, kde se dokonale snoubí staré a nové prvky, které zútulní celkovou atmosféru.

Rustikální

Rustikální kuchyně společnosti Maxx jsou dokonalou kombinací útulnosti tradičních kuchyní a vysoké úrovně designu, kvality a komfortu. Designován řada nabízí francouzský, holandský, venkovský či anglický styl kuchyní, doplněný o půvabné detaily, které jsou typickým rysem všech kategorií.

Moderní

Moderní řada nabízí několik desítek různých kuchyňských sestav v nekonečné rozmanitosti barevného provedení, typu dvířek, úchytek či doplňkových systémů. Vybírat je možné z lesklého či matného provedení nebo kombinací obou dvou povrchových úprav. Kuchyně vyrobené v moderním stylu splňují požadavky soudobého designu. Tato linie je určena především pro ty zákazníky, kteří pochopili, že kuchyně je vizitkou jejich bytu, ve které by se měl projevit především osobitý vkus. Tato skupina zákazníků vyžaduje současný design, kvalitní materiály a moderní trendy.

Materiál použitý k výrobě

Pro výrobu kuchyňských sestav používá společnost několik druhů materiálů, které se od sebe liší kvalitou a cenou. Dvířka jsou nejčastěji vyráběna z lamina, hrany jsou opatřeny technologickým systémem ABS. Dalším materiálem pro výrobu dvířek jsou MDF desky, které se polepují fólií, nejdražším typem jsou dvířka vyrobena z masivu nebo masivního dřeva, které se natírají trojvrstvým lakem. Pracovní desky linek nabízí společnost Maxx také v několika materiálových provedení, vybírat můžeme z umělého kamene, masivního dřeva, dřevotřísky, multiplexu opatřeného laminátem, žuly i skla.

Jak probíhá výběr?

Každému zákazníkovi se po celou dobu jeho návštěvy věnuje odborně vyškolený specialista, který nejen poradí, ale za pomoci PC programu sestaví finální podobu. Před návštěvou kuchyňského studia bychom měli mít alespoň minimální představu o barvě, stylu kuchyně a znát prostorové možnosti místa, ve kterém bude kuchyňská sestava umístěna. Pracovník svým klientům nabídne vhodnou kombinaci spotřebičů a pomůže s výběrem pracovní desky, dřezu a úchytek. Po zpracování těchto informací vyhotoví pracovník společnosti Maxx detailní nákres, který je pro zákazníky vypracován zdarma. V případě odsouhlasení návrhu zákazníkem proběhne cenová kalkulace, způsob placení popř. možnosti financování. Při podpisu smlouvy se hradí záloha v hotovosti ve výši 25 %, v ceně je zahrnuta doprava v rámci celé ČR a montáž.

Doplňkové služby

Kuchyňské studio disponuje plně vybaveným dětským koutkem, kde mohou rodiče zdarma svěřit svoje dítka do rukou pověřené pracovnice. V prostorách studia se nachází kavárna, ve které se připravují výborné kávové speciality, osvěžující nápoje nebo drobné občerstvení. Před studiem se nachází velká parkovací plocha, která celkově přispívá k pohodlnému a příjemnému nákupu.

Výroba kuchyňských sestav probíhá ve vlastních továrnách na území Německa, vybavených nejmodernějšími technologiemi, což společnosti dovoluje poskytnout zákazníkovi pětiletou záruku na kompletní kuchyňský nábytek.

Článek Kuchyně Maxx byl publikován 31. března 2009 v 08.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...