Kuchyně Hanák

Tagy:  kuchyně, kuchyňské sestavy, kuchyňské linky, kuchyně Hanák, nábytek Hanák

Sponzorované odkazy:

Kuchyně Hanák

Společnost Hanák Nábytek, a.s. pokračuje v rodinné tradici, která se datuje do období před druhou světovou válkou. Novodobá historie firmy se počítá od roku 1990. Výstavba vlastního závodu byla zahájena roku 1995 v Popůvkách u Kojetína. Od této chvíle se každým rokem společnost rozrůstá o nové prostory, jenž k dnešnímu dni se areál společnosti rozprostírá na ploše o rozloze 35 000 m². Kuchyně Hanák jsou známy po celé Evropě a dokonce i v USA. Výrobky se vyváží do Maďarska, Ruska, Izraele, Švýcarska, Rakouska, Francie, Německa, Ukrajinu, Islandu, Litvy, Slovenska, Lotyšska, Bulharska a dalších zemí. Společnost se snaží udržet si punc kvalitního nábytku, dokonalého zákaznického servisu a perfektního přístupu ke každému zákazníkovi. Díky širokému sortimentu a nadčasové reakci designérů na moderní trendy dokáže společnost uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Základní sortiment a jednotlivé řady kuchyní, které firma produkuje jsou vystaveny v Design centru, jenž se rozprostírá na ploše o rozloze 1900 m². V této budově vznikají i nové návrhy a projekty nábytku a řeší se celková výroba i jednotlivé výrobní postupy.

V současné době společnost Hanák nabízí čtyři třídy kuchyní, které se od sebe liší stylem provedení a cenou, nikoliv kvalitou.

Klasický styl

Kuchyně vyrobené v klasickém stylu ocení vyznavači decentního vkusu, elegance a střídmosti. Linie kuchyní je navržena tak, aby mohla být uplatněna ve standardních i atypických bytech či domech. Zákazníci mohou vybírat ze široké nabídky různých variant, které mohou dle svého vkusu obměňovat. Kuchyně jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, který je chráněn proti mechanickému poškození, což je zárukou vysoké trvanlivosti nábytku.

Rustikální styl

Design kuchyní je přizpůsoben tradičním, venkovským kuchyním s jistou dávkou romantiky. K docílení retro efektu se musí dýha speciálně upravit tzv. technikou drásání, což se provádí ručně.

Moderní styl

Kuchyně vyrobené v moderním stylu splňují požadavky soudobého designu. Tato linie je určena především pro ty zákazníky, kteří pochopili, že kuchyně je vizitkou jejich bytu, ve které by se měl projevit především osobitý vkus. Tato skupina zákazníků vyžaduje současný design, kvalitní materiály a moderní trendy.

Top styl

V tomto stylu se vyrábějí kuchyně ušité zákazníkovi přímo na míru, dle jejich nejrůznějších přání a požadavků. O kuchyně vyrobené v Top stylu projevují zájem především nároční zákazníci, kteří se chtějí nějakým způsobem odlišit od standardu a svůj kuchyňský interiér ozdobit něčím luxusním, nevšedním a unikátním. Díky široké škále materiálů, barev a neomezeného designu, může každý zákazník vytvořit ze své kuchyně originální kreaci na světové úrovni, která bude určitým prvkem nadčasovosti a obdivem každého příchozího. Mezi použité materiály k výrobě kuchyní v Top stylu patří ušlechtilá, vzácná tropická dřeva.

Mezi hlavní zásady a priority společnosti Hanák Nábytek, a.s. patří kvalitní výrobky, propracované do nejmenších detailů, které jsou zásluhou poctivého řemesla všech zaměstnanců společnosti. Firemní motto společnosti zní: Design a kvalita generacím.

Článek Kuchyně Hanák byl publikován 6. listopadu 2008 v 16.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  9. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.