Koberce Breno

Tagy:  koberce, kusové koberce, Breno, koberce Breno, bytové koberce, metrážové koberce

Sponzorované odkazy:

Koberce Breno

Ryze česká společnost Koberce Breno vznikla roku 1994 jako velkoobchod s podlahovými krytinami. O čtyři roky později se podnikatelské aktivity společnosti rozšířily o vlastní maloobchodní prodejní centra, ve kterých je zákazníkům představen kompletní sortiment společnosti.

Roku 2001 odkoupila společnost 100 % podíl konkurenční společnosti KTI s.r.o., čímž ke značce Breno přibyla nová prodejní jednotka s vlastním logem Království koberců.

Rok 2006 se zapsal do dějin historie společnosti tím, že došlo k expandování značky na slovenský trh s otevřením poboček v Bratislavě, Nitře a Trenčíně. V současné době představuje společnost jednu z největších a nejvýznamnějších tuzemských prodejců podlahových krytin, jenž se prezentuje na území celé ČR.

Vedle široké nabídky kobercových podlahových krytin nabízí společnost doplňkový prodej, který zahrnuje:

• bytový textil
• garnýže
• zdravotní matrace

Nabídka koberců značky Breno

Ze široké nabídky koberců Breno si dokáže vybrat i ten nejnáročnější zákazník, pro nějž je připravena exkluzivní řada podlahových krytin. Koberce jsou rozděleny do několika kategorií, dle účelu použití, druhu materiálu, techniky výroby a povrchové úpravy. Vybírat můžeme ze široké barevné škály, klasických i moderních designů a kvalitativních tříd.

Nabídka je obohacena o pomocný materiál určený k pokládce koberců, jenž zahrnuje široký výběr nátěrových a vyrovnávacích hmot, lepidel či přechodových lišt a kobercových profilů.

Bytové koberce

V síti prodejen koberců Breno můžeme vybírat ze širokého výběru bytových koberců, v nejrůznějších barevných škálách a potiscích, které zahrnují geometrické, abstraktní, dětské i květinové motivy.

Zátěžové koberce

Zátěžové koberce jsou určeny především do prostor s vysokými provozními nároky na praktičnost a kvalitu, čímž rozumíme prostory komerčního využití – hotely, banky, kanceláře, školy, školky, restaurace. Nejkvalitnější zátěžové koberce disponují gelovým podkladem, který kvalitativně přispívá ke každodennímu zatížení, čímž se prodlužuje jejich životnost. Cenu u těchto typů koberců ovlivňuje především jejich gramáž, výška vlasu, hustota vpichu a materiál, který je použit na samotný podklad.

Běhouny

Pod tímto názvem se skrývají menší kusy koberců, které jsou určeny především do nejzatíženějších částí domu, ke kterým patří například chodby, haly nebo schody.

Kusové koberce

Kusové koberce slouží především jako designový prvek pro zútulnění či oživení bytového interiéru a dotváření celkové atmosféry domova. Společnost Breno nabízí kusové koberce v různých velikostech, v bohaté barevné škále, aktuálních designech i nejrůznějších materiálových složeních, dle kterých se odvíjí cena. Kvalitní značkové materiály, z nichž jsou kusové koberce vyrobeny, garantují vysokou odolnost proti zašpinění, barevnou stálost, antistatické vlastnosti a dlouhou životnost.

Článek Koberce Breno byl publikován 20. února 2009 v 08.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...