Koberce Trend

Tagy:  koberce trend, trend www, line trend

Sponzorované odkazy:

Koberce Trend

Když koberce, tak být Trend

Historie

Firma Trend je mezinárodní firmou, která byla v České republice založena v roce 1997. V roce 2008 už vlastní přes 80 prodejen. Ano, Česká republika je Trendem prolezlá v každém kraji. Firma Trend produkuje koberce, PVC, laminátové podlahy, garnýže, matrace, podlahové lišty, zátěžové koberce, zakázky na klíč a ostatní doplňky. Na Slovensku má Trend přes 50 prodejen v Maďarsku kolem 15 prodejen. Celkem ve všech zemí se může chlubit zhruba 150 prodejnami.

Firma vám zajistí dopravu, položí podlahové krytiny tam, kde budete chtít, uřeže koberce na míru, firemní odborníci vám rádi poskytnou odborné poradenství a pokud se rozhodnete udělat „pořádný nákup“, pak je možné, že vám bude udělena i nějaká ta množstevní sleva. A pokud se náhodou stane, že nějaký ten koberec přece jen bude vyprodaný, v tom případě firma ráda zajisti vámi požadovaný produkt a dopraví ho do dané provozovny. Samozřejmost jako je vyhrazené parkoviště pro zákazníky Trendu před každou prodejnou nebo platby přes platební karty snad jen zmíním.S tímto vším se můžete v Trendu setkat.

Koberce jsou cenově velice výhodné, toto si můžete sami zjistit, když porovnáte jejich produkty s konkurenčními.

Trendový sortiment

V kobercové metráži jsou koberce podkladové, jsou v rozmanitých odstínech. Dále jsou zde koberce s potiskem, vzory jsou úchvatné hlavně bohatým výběrem, najdete tu vzory elegantní ale i dětské (s myší papající sýr, koberec, na kterém je silnice a domy, to ocení jistě chlapci, barevné kombinace…).Módní se stávají také koberce tráva nebo scroll.

U kusových koberců jsou na tom s barevnými odstíny a rozmanitostí tvarů podobně dobře jako u kobercové metráže.

kusovy koberec detskykusovy koberec detsky

Zdroj: koberce-trend.cz

U plovoucích podlah máte na výběr 7 mm a také 8mm plovoučky.

Matrace si můžete koupit buď pružinové, pěnové nebo latexové, záleží pouze na vás, k výběru máte pestrou nabídku, stejně tak to platí i u PVC, kde budete volit mezi PVC bytovým či PVC zátěžovým.

Sortiment Trendu je velice rozmanitý, určitě si vyberete to, co právě potřebujete. Nechte se inspirovat a zvelebte si váš byt či baráček, buďte Trend.

Článek Koberce Trend byl publikován 31. srpna 2008 v 21.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Muráriková Jana. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...