Diskuse ke článku Kuchyně ORESI

Výborné zkušenosti

Napsal/a: Alexandra

Přidáno: 27.01.2010 11.44

Odpovědět

S touto firmou mám výborné skušenosti. Návrh zadarmo přesně vyhověl mým požadavkům, cena byla naprosto skvělá, kvalitní provedení a montáž byli bez problémů. Používáme ji 2 roky a zatím si nemohu na nic stěžovat. Vypadá krásně a vaří se mi výborně.

RE: zkušenosti Oresi

Dana

Odpovědět

Také mám dobré zkušenosti s firmou Oresi, od které máme kuchyňskou linku a jak píše Alexandra, návrh zadarmo ještě před nákupem kuchyně, solidní jednání, dobrá cena a kvalita. Kuchyni doporučuji i mámě a ta né a né se rozhoupat.

kuchyně oresi

Napsal/a: anonym

Přidáno: 28.12.2010 17.16

Odpovědět

kuchyně krásné, bohužel servis a kvalita lidí okolo je smutná. máme krásnou kuchyni od oresi,jeden z novějších typů,ale katastrofa, co se týká řezů kolem dřezu. Máme rohový dřez a za necelých 14 dnů se mi naboptnali spáry a větší kusy dvířek jsou špatně zalisované. Velice špatně funguje provedení práce. Myslím,že by si měli vybírat lepší a schopnější lidi kteří jak kuchyně nabízejí, tak ti co je provádějí.:-((

RE: kuchyně oresi

Karolína

Odpovědět

Já jsem s kuchyní od Oresi spokojená.Měla jsem na ni zálusk už několik let a konečně jsme si pořídili vlastní byt,takže jsem si do něj pořídila pořádnou kuchyň.Zaměstanci Oresi byli příjemní a snaživí a to včetně řemeslníků.Jediné co mi na kuchyní vadí je to,že ji kvůli velikosti prostoru nemohu mít tak dvakrát větší.

Kuchyně

Napsal/a: Klára

Přidáno: 22.04.2015 21.54

Odpovědět

Souhlasím, že jde o krásné kuchyně, ale se zbytkem nemohu souhlasit. Kuchyni Oresi mám už šest let a je bezvadná, stále vypadá krásně a dnes hodnotím velmi pozitivně, že jsem si vybrali tuto kuchyni. S lidmi od Oresi jsme neměli žádné potíže, kuchyni zvládli namontovat dobře.

Oresi zkušenosti

Napsal/a: Martina

Přidáno: 04.06.2015 21.08

Odpovědět

Taky mám s kuchyní od Oresi dobré zkušenosti, nejenom že vypadá krásně, ale dobře se v ní vaří co je asi nejdůležitější, že zatím všechno vydržela, protože dostává pěkně zabrat, jsem v domácnosti a tak jsem v kuchyni denně, taky jsem proto chtěla nějakou dobrou.

Oresi recenze

Napsal/a: Lucka

Přidáno: 08.10.2015 16.20

Odpovědět

S kuchyní Oresi jsem velmi spokojená. Chtěla jsem kuchyň, která se mi bude hodit k nábytku v obýváku a bude ve venskovském stylu. Přesně takovou jsem u nich objevila. Jediné co bych ostatním doporučila, je výběr varné desky. Znovu bych šla do plynu ne do indukce, protože jsem musela kompletně vyměnit nádobí, abych si uvařila a trvalo mi než jsem si na to zvykla. Jinak doporučuji.

RE: Oresi recenze

Karin

Odpovědět

Ahoj Lucko, s tou indukcí souhlasím, taky jsem si na to nemohla zvyknout, ale teď už dobrý, horší je pro mě kávovar mám ho zabudovaný a je dost vysoko, manžel je v pohodě, protože je o dost vyšší, ale já jsem ráda že vidím do hrníčku že už je kafe hotový, ale to byla moje chyba, protože jsem si to v oresi vydupala a pán mě přesně na tohle upozorňoval, jinak kuchyň mám pořád krásnou vydržela všechny moje kulinářské kreace, tak už přežije všechno.

Oresi kuchyně

Napsal/a: Dita

Přidáno: 09.11.2015 11.42

Odpovědět

Ahoj holky, prosím Vás, nemáte někdo zkušenost s brněnskou pobočkou? Mám tam vyhlídlou kuchyň. Jinde jsem na podobnou nenarazila. Líbí se mi hrozně moc stylově a je podle mě i kvalitní. Jenom nevím jak s montáží. Jestli si to nechat namontovat od nich nebo jestli to zvládneme s manželem sami?

RE: Oresi kuchyně

Peterková

Odpovědět

Ahoj Dito, já kuchyni od Oresi mám taky, ale nevím, jestli bych si troufla na montáž :D Když jsem viděla ty instalatéry, jak se s tím piplali. No byla jsem ráda, že jsme si vzali kuchyň včetně instalace. A pokud se Ti kuchyň líbí, tak nevidím důvod, proč do toho nejít. Já s nimi mám dobré zkušenosti (máme v rodině už dvě Oresky).

RE: Oresi kuchyně

Martina

Odpovědět

Montáž kuchyně sami? To by nedopadlo dobře. Oresi má svoje vlastní instalatéry, kteří Ti vyřeší i dopady, elektřinu a tak. Takže ty pak nemusíš na nic šáhnout. Navíc už to mají v rukách, takže za den byli s montáží hotovi. Já jsem to brala prostě jako investici a brala jsem si ji se všim všudy. A kuchyň je supr.

Oresi

Napsal/a: Anna

Přidáno: 29.02.2016 16.23

Odpovědět

Ahoj jsem s oresi spokojená, vybrala jsem si totiž u nich na pobočce vystavenou kuchyň, akorát jsem jí chtěla udělat v jiné barevné kombinaci, tak mi to navrhli na tabletu, což se mi líbilo. Pak k nám přijel pán na poměření. Vyrobená byla kuchyň za chvíli, sestavili jí hnedka a kuchyň bych neměnila.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny