Praktický pomocník do kuchyně

Tagy:  led, forma na led, zásobník na led, výrobník ledu, ledové kostky, kostky z ledu, příprava ledu, doplňky do kuchyně, kuchyňské doplňky

Sponzorované odkazy:

Praktický pomocník do kuchyně

Kuchyně je místem, kde by měly být soustředěny především praktické doplňky, které nám ušetří nejen práci, ale i čas. Ne vždy tomu tak bývá a tak není divu, že se většina žen při práci nezřídka rozčiluje. Dnes se podíváme na to, jak se z klasického a mnohdy proklínaného výrobníku ledu, může stát perfektní pomocník, se kterým bude práce hračkou.

Transformace klasického předmětu do inovativní podoby nemá vždy kýžený výsledek, avšak v případě našeho výrobníku ledu je tomu právě naopak. Ten, kdo nevlastní ledničku amerického typu, která vyrábí led sama, se především v horkých letních měsících potýká s výběrem ledu z formy. Samozřejmě existují speciální sáčky na výrobu ledu, ale v letních měsících by se nám jejich spotřeba mohla dosti prodražit.

Originální výrobník ledu ICE CUBE je vyroben z hladkého silikonu, který umožňuje velmi hladké vyjmutí přesně stanovených počtů kostek z formy. Díky tomuto výrobku nebudeme muset sbírat led po zemi tak, jak tomu bylo doposud, když jsem bouchli výrobníkem o stůl a vysypalo se kostek několik.

Uvolnění kostek ze zásobníku funguje na principu QuickSnap ™, prostřednictvím přepínacího mechanismu, který zároveň kostky udržuje ve formě. Pokud potřebujeme kostky ze zásobníku uvolnit stačí ve směru šipky zmáčknout spínač a kostky lehce vplují do připravené nádoby. Ostatní kostky zůstanou tam, kde mají, tedy v zásobníku a ne na podlaze nebo stole.

snadné řešení pro získání ledusnadné řešení pro získání ledu
už nikdy nepřijde žádná kostka nazmaruž nikdy nepřijde žádná kostka nazmar

Zdroj: http://dornob.com/…ce-cube-tray

Článek Praktický pomocník do kuchyně byl publikován 13. července 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.