Dekorační polštáře Twinkle

Tagy:  polštáře, polštářky, dekorativní polštářky, Wenlan Chia, Twinkle

Sponzorované odkazy:

Dekorační polštáře Twinkle

Interiéru dodávají kouzlo doplňky, které sjednocují prostor a umocňují celkovou atmosféru prostředí. Nejčastěji se v interiéru objevují dekorační polštářky, které zaujímají výsostné postavení v obývacích pokojích, kuchyňských koutech, ložnicích, pracovnách nebo dětských pokojích.

Na trhu existuje rozmanitá škála polštářů, ale unikátní originální kousky bychom hledali jako jehlu v kupce sena.

Designérka Wenlan Chia uvedla na trh kolekci dekorativních polštářků, které vystihují její současný životní styl a dětství prožité na Tchán-wanu. Na polštářích jsou zobrazeny autorčiny vlastní potisky a vzory inspirované snímky z pracovního života stráveného v prostředí umění a designu. Ve stejném potisku můžeme vybírat ložní povlečení, a tak docílit maximální designové harmonie.

K módním vzorům aktuální trendové kolekce patří především geometrické vzory, výstřední kombinace puntíků s ovály nebo plynoucí vlny. Z květinových motivů jsou in asijské rostliny, kombinace obřích stromů s drobnými kvítky nebo bambusy.

originální potisk vnese do interiéru exkluzivituoriginální potisk vnese do interiéru exkluzivitu
nevšední, přesto zajímavénevšední, přesto zajímavé

Zdroj: http://design-milk.com/twinkle-twinkle

Článek Dekorační polštáře Twinkle byl publikován 27. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...