Polštáře do každé místnosti

Tagy:  polštář, polštáře, podsedák, pohodlí, paměťová pěna

Sponzorované odkazy:

Polštáře do každé místnosti

Polštáře jsou skvělým bytovým dopňkem, který poslouží v mnohých ohledech. Zaujmou svou estetickou stránkou, lze je využít jako podsedáky na židli, zajistí nám větší pohodlí při sezení v křesle a v neposlední řadě nám přinesou dlouhý klidný spánek a svěží vstávání.

Využití v obývacím pokoji

K čemu polštářky poslouží v obývacím pokoji je zřejmě jasné. Jedná se především o příjemný doplněk k sedačce či křeslům. Polštářky tak byt zpříjemní a zásadním způsobem také ovlivní pohodlí. Ideální je pořídit raději o několik poštářků navíc, aby pak byli vždy k dispozici a i naši hosté si mohli dopřát pohodlí. Je několik standartních velikostí polštářů, další záležitostí je jejich výplň. Při výběru polštářků narazíme na potahy nejrůznějších barev a materiálů a s velmi rozdílnými motivy. Skvělé je, že díky polštářkům se dá také skvěle barevně ucelit interiér. Barvu polštářů je dobré vybrat tak, aby se hodila k záclonám či závěsům, ubrusu, či koberci. Na dotek velmi příjemné jsou měkké plyšové polštáře či polštáře z materiálu napodobující kůži. Kdo rád experimentuje nebo by chtěl vybavit do neutrálních tónů laděný obývací pokoj něčím zajímavým, může si pořídit výrazné barevné třeba puntíkované polštáře. Ty zaujmou každého, kdo do pokoje vstoupí.

Autor: Spin SpinAutor: Spin Spin

Polštáře v dětském pokoji

Mimo to, že polštáře patří do postele, dají se využít i jinak. Pro děti se hodí jemné měkké barevné polštářky s pohádkovými motivy. Větší polštáře lze umístit do koutku, kde si děti hrají, pořídit se dají i speciální sedací pytle či polštáře. Jedná se o pro děti velmi příjemnou alternativu k sezení, přičemž si mohou zároveň hrát na zemi či pracovat u nižšího stolku. Sejde-li se v pokoji navíc větší počet kamarádů, není počet míst k sezení omezen tolik, jako by byl, kdyby muselo mít každé dítě židli.

Základ pro každou ložnici

Mnoho z nás by se bez polštáře vůbec nevyspalo. Je faktem že někteří lidé naopak preferují spánek na matraci bez polštáře. Každý to v tomto ohledu máme trošku jinak a proto bychom se měli řídit svými osobními nároky. Není nic horšího, než pocit rozlámanosti či zatuhlý krk, který nepovolí od rána do večera. Mnoho lidí si chválí speciálně tvarovaný polštář z paměťové pěny, který by měl páteři umožnit spánek v naprosto ideální poloze. Tím by měl zabránit všem bolestem spojeným se spaním ve špatných polohách a na špatných polštářích. Navíc i ložnici lze díky polštářům doplnit o zajímavé prvky. Velikosti poštářů jsou v tomto případě daleko rozmanitější.

Článek Polštáře do každé místnosti byl publikován 29. listopadu 2009 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...