VIPP: Moderní koupelnové doplňky

Tagy:  koupelnové doplňky, mýdlenka, věšák na ručník, držák toaletního papíru, koupelna, vybavení koupelen, odpadkový koš, kelímek na zubní kartáčky, zařizujeme koupelnu, VIPP

Sponzorované odkazy:

VIPP: Moderní koupelnové doplňky

Vzhled koupelen můžeme vylepšit vkusnými a designově zajímavými doplňky, kterými jsou mýdlenky, kelímky na zubní kartáčky, odpadkové koše, dávkovače mýdla nebo toaletní štětky.

Novou dimenzi koupelnových doplňků nabízí tyrkysová kolekce společnosti VIPP, předního výrobce koupelnového vybavení. Koupelnovými barvami pro rok 2010 budou barvy tyrkysové, které se nesou v duchu noblesnosti, svěžesti a elegance. Vhodnou kombinací bude nerez a černá guma, která tvoří přechodovou, prostřední lištu u jednotlivých výrobků. Guma, vložená u odpadkových košů nebo WC štětky funguje jako mechanický tlumič a slouží pro plynulé a tiché uzavírání.

Velkým pomocníkem, který nalezneme v nejnovější kolekci, je sprchový stěrač, vyrobený z nerezové oceli a černé pryže. Díky ergonomickému tvarování dokonale padne do ruky, měkké okraje poskytují ochranu nejen sklu sprchového koutu, ale také obkladům.

Koupelnové doplňky společnosti VIPP vypovídají o dlouholetých zkušenostech, které se postupem času vylepšovaly tak, až dospěly k naprosté dokonalosti. Jejich úspěch spočívá především v čistých a jednoduchých linií, minimalismu a schopností začlenit se do každého koupelnové interiéru.

elegance, styl, jednoduchostelegance, styl, jednoduchost
koupelnovou barvou roku 2010 je tyrkysovákoupelnovou barvou roku 2010 je tyrkysová

Zdroj: http://design-milk.com/…es-turquoise

Článek VIPP: Moderní koupelnové doplňky byl publikován 25. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...