Plastové doplňky mají styl

Tagy:  plast, plastové doplňky, bytové doplňky, koupelnové doplňky

Sponzorované odkazy:

Plastové doplňky mají styl

Plast je materiál, ze kterého se vyrábí snad už úplně všechno. Jedná se o materiál, který je jedněmi nenáviděn a druhými milován. V bytě či domě může být však plast nejen praktický, ale i vkusný. Nechte si plastovými doplňky zkrášlit byt a usnadněte si práci.

Vybírejte uvážlivě

Při výběru plastových doplňků, které budou v kontaktu s potravinami, je dobré nakupovat kvalitní výrobky, které prošli testováním a neprokázalo se u nich uvolňování nebezpečných škodlivin. To je hlavní kritérium, které bychom měli mít na paměti, jelikož následky by rozhodně nebyly příjemné.

Výhody plastových doplňků

Plastové doplňky mají mnoho výhod. Jednou z nich je to, že bývají obvykle téměř nerozbitné. Jsou lehké a kompaktní a také proto se perfektně hodí do dětských pokojíčků. Plast je snadno omyvatelný a vydrží velice dlouho. Navíc je plast materiál, se kterým se velmi dobře pracuje a plastové doplňky jsou proto neuvěřitelně rozmanité. Plastové je v dnešní době již téměř cokoliv a některé výrobky skutečně mají šmrnc. Velkým pozitivem je barevná škála, ve které jsou plastové doplňky k sehnání. Od decentních barev po oblíbené pestré tóny žluté, oranžové, růžové, modré či zelené.

S plastem do koupelny i do obývacího pokoje

Plastové doplňky se skvěle hodí do koupelny, kde nepodléhají účinkům vysoké vlhkosti a mokra. Plastové mohou být dekorace, obaly na květináče, ale především přihrádky nejrůznějšího typu. Do plastových krabiček se skvěle srovná kosmetika i šperky. Barevně mohou všechny tyto doplňky ladit a zdobit interiér. Plastový koš na prádlo i přihrádky na ručníky mohou být velmi praktické.

Koupelnová sada za pár korun, autor: IkeaKoupelnová sada za pár korun, autor: Ikea

obývacím pokoji i kuchyni se plast taktéž skvěle uplatní na přihrádky a zásuvky. Průsvitný bílý plast vypadá i v kombinaci s dřevem velmi hezky a nevyžaduje žádnou péči. Navíc jsou průsvitné zásuvky velmi praktické pří třídění a následném hledání předmětů.

Plast do dětského pokojíčku

Obzvláště při zařizování dětského pokojíčku bychom měli dbát na nezávadnost plastů. V dětském pokojíčku se plast uplatní de facto všude. Dětské plastové stolečky a židle vypadají hezky, prodávají se v líbivých barvách a dítě se jejich převrhnutím nemůže zranit. Plast se hodí jako materiál bedny na hračky, ale i poliček, kelímků na tužky a na všechny přihrádky. Plastové výrobky se nerozbijí a nečistoty se z nich velmi snadno odstraní. Pro děti je tedy plast téměř dokonalým materiálem.

Zrcadlo do dětského pokoje, autor: IkeaZrcadlo do dětského pokoje, autor: Ikea

Článek Plastové doplňky mají styl byl publikován 20. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...