Plastové doplňky mají styl

Tagy:  plast, plastové doplňky, bytové doplňky, koupelnové doplňky

Sponzorované odkazy:

Plastové doplňky mají styl

Plast je materiál, ze kterého se vyrábí snad už úplně všechno. Jedná se o materiál, který je jedněmi nenáviděn a druhými milován. V bytě či domě může být však plast nejen praktický, ale i vkusný. Nechte si plastovými doplňky zkrášlit byt a usnadněte si práci.

Vybírejte uvážlivě

Při výběru plastových doplňků, které budou v kontaktu s potravinami, je dobré nakupovat kvalitní výrobky, které prošli testováním a neprokázalo se u nich uvolňování nebezpečných škodlivin. To je hlavní kritérium, které bychom měli mít na paměti, jelikož následky by rozhodně nebyly příjemné.

Výhody plastových doplňků

Plastové doplňky mají mnoho výhod. Jednou z nich je to, že bývají obvykle téměř nerozbitné. Jsou lehké a kompaktní a také proto se perfektně hodí do dětských pokojíčků. Plast je snadno omyvatelný a vydrží velice dlouho. Navíc je plast materiál, se kterým se velmi dobře pracuje a plastové doplňky jsou proto neuvěřitelně rozmanité. Plastové je v dnešní době již téměř cokoliv a některé výrobky skutečně mají šmrnc. Velkým pozitivem je barevná škála, ve které jsou plastové doplňky k sehnání. Od decentních barev po oblíbené pestré tóny žluté, oranžové, růžové, modré či zelené.

S plastem do koupelny i do obývacího pokoje

Plastové doplňky se skvěle hodí do koupelny, kde nepodléhají účinkům vysoké vlhkosti a mokra. Plastové mohou být dekorace, obaly na květináče, ale především přihrádky nejrůznějšího typu. Do plastových krabiček se skvěle srovná kosmetika i šperky. Barevně mohou všechny tyto doplňky ladit a zdobit interiér. Plastový koš na prádlo i přihrádky na ručníky mohou být velmi praktické.

Koupelnová sada za pár korun, autor: IkeaKoupelnová sada za pár korun, autor: Ikea

obývacím pokoji i kuchyni se plast taktéž skvěle uplatní na přihrádky a zásuvky. Průsvitný bílý plast vypadá i v kombinaci s dřevem velmi hezky a nevyžaduje žádnou péči. Navíc jsou průsvitné zásuvky velmi praktické pří třídění a následném hledání předmětů.

Plast do dětského pokojíčku

Obzvláště při zařizování dětského pokojíčku bychom měli dbát na nezávadnost plastů. V dětském pokojíčku se plast uplatní de facto všude. Dětské plastové stolečky a židle vypadají hezky, prodávají se v líbivých barvách a dítě se jejich převrhnutím nemůže zranit. Plast se hodí jako materiál bedny na hračky, ale i poliček, kelímků na tužky a na všechny přihrádky. Plastové výrobky se nerozbijí a nečistoty se z nich velmi snadno odstraní. Pro děti je tedy plast téměř dokonalým materiálem.

Zrcadlo do dětského pokoje, autor: IkeaZrcadlo do dětského pokoje, autor: Ikea

Článek Plastové doplňky mají styl byl publikován 20. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Letní trendy v oblasti bydlení

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.