Skládací nábytek od společnosti Brainstream

Tagy:  nábytek, sedací nábytek, křeslo, taburet, konferenční stolek, skládací nábytek, skládací stolek, skládací stůl, nábytek z překližky, nábytek z jednoho kusu dřeva

Sponzorované odkazy:

Skládací nábytek od společnosti Brainstream

Nedostatek úložného i uživatelského prostoru řeší většina domácností, nábytek se stává překážkou a prostorovou bariérou.

Tento handicap se stoprocentním výsledkem vyřešila společnost Brainstream, která uvedla na trh rozkládací nábytek z březové překližky. Kolekce skládacího a víceúčelového nábytku zahrnuje set křesla s taburetem, lehátko – sofa a konferenční stůl. K velkým přednostem nábytku z překližky patří jeho snadná montáž, která se obejde bez jakéhokoliv nářadí. Výhodou je rychlost a jednoduchost montáže, nízké požadavky na úložiště a přírodní začlenění do interiéru.

Sedací nábytek společnosti Brainstream je velmi pohodlný, komfortní a díky ergonomickým tvarům není zapotřebí dokupovat žádné sedáky či polštáře.

Skládací křeslo je vyrobeno z jednoho kusu překližky, dostupné ve třech barevných provedení. Křeslo může být použito jako stálý kus nábytku v moderních domácnostech, díky jeho vysoké mobilitě ho lze jednoduše přemisťovat po interiéru i exteriéru dle potřeby.

Z kolekce společnosti Brainstream se osvědčil především konferenční stolek, který lze dle potřeby nastavit do pěti různých výšek. Výšková multifunkčnost umožňuje uživatelům u stolku praktikovat různé činnosti.

snadná a rychlá montážsnadná a rychlá montáž
komfortní posezeníkomfortní posezení

Zdroj: http://design-milk.com/…-brainstream

Článek Skládací nábytek od společnosti Brainstream byl publikován 23. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...