Praktický podnos designéra Young Sang Euna

Tagy:  podnos, párty podnos, tác, servírovací tác, multifunkční podnos, Young Sang Eun, keramický podnos

Sponzorované odkazy:

Praktický podnos designéra Young Sang Euna

Velmi praktický, designově inovativní a pro mnohé potenciální uživatele inspirativní keramický podnos určený k uložení láhve sektu, šampaňského nebo vína. Keramický podnos disponuje multifunkčním využití, které zahrnuje nejen držák láhve, ale zároveň slouží jako nabídkový tác drobného, delikatesního občerstvení.

S praktickým nápadem, který dle mého názoru v kuchyňském vybavení doposud chyběl, přišel designér Young Sang Eun, jehož prvotní myšlenka tkvěla v nabídkovém snoubení tekutiny a pokrmu. Tento praktický pomocník nalezne uplatnění nejen v domácností, ale také v gastronomických podnicích, na večírcích či rautech.

Do prostoru určeného k umístění láhve vína nebo šampaňského lze vložit několik kostek ledu, které udržují tekutinu i občerstvení v požadovaném, chladném stavu.

Jednoduché linie, čisté detailní prvky a minimalismus podnosu zaručují výrobku exkluzivní a zároveň decentní vzhled, který dokonale podtrhne vysokou úroveň hostitele.

Podrobné informace naleznete na oficiálních stránkách výrobce: http://pino.nayana.com

velmi praktický pomocníkvelmi praktický pomocník
čisté linie, jednoduchost, elegancečisté linie, jednoduchost, elegance
multifunkční využitímultifunkční využití

Zdroj: http://www.bornrich.org/…party-freaks

Článek Praktický podnos designéra Young Sang Euna byl publikován 15. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...