Krájecí desky v roli vysokého designu

Tagy:  kuchyně, nádobí, doplňky do kuchyně, pomocníci do kuchyně, kuchyňské nářadí, prkno, prkýnko, krájecí deska, deska na krájení, prkýnko na krájení

Sponzorované odkazy:

Krájecí desky v roli vysokého designu

Nenahraditelným praktickým pomocníkem každé domácnosti je krájecí plocha, která může být různého tvarového i materiálového provedení. K nejčastějším typům krájecích ploch patří plastové nebo dřevěné prkénko. V kuchyních se objevily i skleněné nebo keramické krájecí desky.

Design hýbe světem a integruje se nejen do všech odvětví, ale také do všech předmětů. A tak není divu, že designově vypadají musí být i nejrůznější pomocníci do kuchyně. Ideálním příkladem je krájecí deska, jejíž celistvost se rozpadla na několik dílů.

Krájecí deska Pie-Shaped od Davida Weatherheada je jednou a zároveň několika krájecími plochami naráz. V kuchyni se někdy potřebuje několik krájecích ploch na různém místě, několik krájecích ploch o různé velikosti.

Tvarovou inspirací byl koláč rozřezaný na několik kousků, jehož podoba je v případě krájecí desky zcela zachována. Speciálně řešený design a styl krájecí desky umožňuje uchovávat všechny části spolu, desku je tedy možno použít v celku i po kouskách.

K vysokému designu přispívají také moderní barvy, kruhová dokonalost, symetrie, příjemné geometrické promyšlení a materiálová příjemnost. Krájecí prkénko lze také využít jako servírovací desku (podnos) na nejrůznější pokrmy drobnějšího provedení.

praktické a trendypraktické a trendy
systém „krájení z dortu“systém „krájení z dortu“

Zdroj: http://www.davidweatherhead.com

Článek Krájecí desky v roli vysokého designu byl publikován 6. listopadu 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  9. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.