Pořiďte si nálepky na zdi i nábytek

Tagy:  samolepky na zeď, samolepky na stěnu, nálepky, wallstickers, interiér, dekorace

Sponzorované odkazy:

Pořiďte si nálepky na zdi i nábytek

Toužíte po pěkném, moderním a zajímavém interiéru? Nálepky na zeď dokáží zásadním způsobem ovlivnit, jak bude interiér působit. Nálepky na zeď sou moderní vkusnou záležitostí, o které se rozhodně vyplatí dozvědět více.

Bohatý výběr nálepek

Nálepky na zeď jsou skutečně různorodé a lze jimi dosáhnou mnoha odlišných efektů. Základem při výběru vhodných nálepek by mělo být téma, se kterým nálepky souvisí. Velice oblíbené jsou různé květinové vzory a abstraktní obrazce. Jednoduchý obývací pokoj v japonském stylu tedy může zdobit například pěkně rostlý bambusový kmen s jemnými zelenými lístky. Správně zvolené nálepky do interiéru bezvadně sedí a dělají atmosféru. Skvěle s hodí do ložnice, obývacího pokoje a speciální řady samolepek obvykle bývají i pro kuchyň a koupelnu. Děti jistě potěší veselé barevné motivy či motivy zvířátek na stěně či nábytku v jejich pokojíčku.

Velký rozdíl mezi nálepkami může být v jejich velikosti, barvách, ale i v materiálu. Luxusní nálepky mohou být i ze saténu, sametu či korku. Nálepky mohou být i třpytivé.

klícky skoro jako opravdové, autor: wallwearklícky skoro jako opravdové, autor: wallwear

Proč si nálepky pořídit

Po pěkném útulném domově touží jistě každý. Některé dekorace se rychle okoukají a výsledný dojem celého interiéru obvykle ani příliš neovlivní. Nálepky na zeď jsou snadno aplikovatelné a z prostoru rázem vykouzlí něco jedinečného a zajímavého. Pomocí nálepek může být z každé místnosti originální pokoj. Je jen na vás, kam se nálepky rozhodnete umístit, a také je na vás to, jak budou velké, barevné a kolik jich bude. Je to jednoduchý ale přitom maximálně efektivní způsob, jak bez práce zcela změnit dojem jednotlivých pokojů.

Kam s nálepkami

Nálepky se hodí do každého pokoje a mohou být dekorací prázdné stěny či mohou nějakým způsobem dotvořit prostor u pohovky, skříně, postele či v rozích. Nálepky se prodávají jednotlivě či v blocích, podle toho, jak s nimi chceme stěnu zdobit. Nálepky jsou neuvěřitelně vkusnou a efektní dekorací a své uplatnění najdou prakticky v každé místnosti.

Kam pro nálepky na zeď

Nálepek na zeď je nejširší výběr na specializovaných internetových stránkách, kde jsou přehledně rozřazeny do sekcí a výběr je tedy velmi snadný. Vybírat můžete mezi překrásnými abstraktními vzory a jednoduchými i komplikovanými motivy. Vždy je uvedena velikost, cena i materiál nálepky a k nahlédnutí je konkrétní nálepka již umístěná v interiéru. Nálepky se podle velikostí pohybují v cenové relaci od 300 do 2000 Kč.

Jedna dominantní samolepka stačí, autor: wallstickersJedna dominantní samolepka stačí, autor: wallstickers

Článek Pořiďte si nálepky na zdi i nábytek byl publikován 11. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...