Vánoční dekorační látky, závěsy, tapety a samolepky zkrášlí domov

Tagy:  ozdoba, textilie, ubrus, vánoční svátky, světelný závěs, dečka, nálepky, samolepky

Sponzorované odkazy:

Vánoční dekorační látky, závěsy, tapety a samolepky zkrášlí domov

Vánoce jsou kvapem tady a spolu s nimi přichází také ta jedinečná a neopakovatelná atmosféra. Vánoce jsou těmi nejkouzelnějšími svátky právě proto, že si dáváme tolik záležet, aby vše bylo čisté a pěkné. K tomu nám pomáhají zejména nejrůznější ozdoby a dekorace, kterými lze zkrášlit každý pokoj a každé místo.

Dekorativní vánoční ubrusy

Textilií s vánočními motivy je na trhu mnoho a lze je použít jako závěs, ubrus, či přehoz. Taková dekorace není drahá, lze ji obměňovat a je k použití i mnoho let. Ať už se rozhodneme pořídit si velký ubrus přes celý stůl, či dáme přednost malé dekorativní dečce, vykouzlíme v místnosti okamžitě vánoční atmosféru. Konferenční stolek v obývacím pokoji, ale i stůl v jídelně můžeme zahalit do veselého barevného ubrusu. Zvolit můžeme typické barvy, vzory, ale i různé složité obrázky. Červený ubrus s bílými hvězdičkami je ještě poměrně decentní variantou. Jistě z něj však dýchá vánoční atmosféra. Dalšími oblíbenými barvami spojenými se svátky klidu a míru jsou zelená, modrá a také zlatá či stříbrná. Velmi často se setkáme s motivy zvonečků, stromků, svíček či zdobených jehličnatých větviček. Je jen na nás, jaké textilie si vybereme. Sladit v nich můžeme celou výzdobu. Stačí se držet optimálně dvou barev a zahalit do nic krásně celý byt. Pak už stačí jen provonět byt cukrovím, skořicí a pomerančem a Štědrý den brzo zaklepe na dveře.

Látky s vánočními motivy, autor: domacitextil.czLátky s vánočními motivy, autor: domacitextil.cz

Rozsviťte byt i zahradu

Poměrně snadným způsobem, jak dekoracemi potěšit sebe i kolemjdoucí je nezapomenout ani na výzdobu exteriéru. Světýlka blikající do ulice vypadají skvěle a navozují tu pravou náladu. Ozdobit lze jak dům samotný, tak i zahradu. Perfektním způsobem, jak udělat skutečně dojem, je pořídit si dlouhé světelné závěsy, které budou zářit do dáli. Ozdobit jimi můžeme klidně všechna okna a použít je lze i na zkrášlení stromků a podobně.

Světelné vánoční závěsy, autor: dekorace.czSvětelné vánoční závěsy, autor: dekorace.cz

Samolepky, co zkrášlí byt i nábytek

Samolepky na zeď jsou fantastickým způsobem, jak s minimálním úsilím vykouzlit velký dojem. Nálepky s vánočními motivy můžeme nalepit na zeď, nábytek či sklo a vnést tak do interiéru kouzlo svátků. Z nejrůznějších, ať už více či méně náročných vzorů si bezesporu vybere každý. Typické větvičky a svíčky zaujmou všechny věkové kategorie. Stromek s barevnými ozdobami zrovna tak. Poněkud modernější je tak trochu abstraktní překrásná samolepka se sobem s veselými barevnými kruhy.

V8noční samolepky na zeď i na nábytek, autor: tapeta-dekorace.czV8noční samolepky na zeď i na nábytek, autor: tapeta-dekorace.cz

Článek Vánoční dekorační látky, závěsy, tapety a samolepky zkrášlí domov byl publikován 15. prosince 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.