Ravak koupelny

Tagy:  katalog koupelny ravak, cz koupelny ravak www, koupelny na ravak vanu zastena

Sponzorované odkazy:

Ravak koupelny

Když koupelnu, tak RAVAK

Při vyslovení slůvka RAVAK si každý člověk tuto společnost spojí alespoň s výrobou sprchových koutů. Firma RAVAK zaplavuje náš trh svými produkty již od roku 1991. Díky kvalitním výrobkům, které jsou nejen technologicky dokonalé, ale i vzhledové provedení je perfektní, si společnost vytvořila dobrou pověst a získala si tedy i přízeň svých zákazníků.

Působnost firmy

Akciová společnost RAVAK se prosadila hlavně ve střední a východní Evropě. Později začala firma expandovat své zboží samozřejmě i do zahraničí. Největšími odběrateli se stalo Německo a Polsko, pak kvalitu RAVAK sortimentu ocenilo Slovensko a Maďarsko. Nyní je však společnost známá téměř po celém světě, např. ve Španělsku, Ukrajině, pobaltských státech, Spojených Arabských Emirátech, v Číně (ve více než 50 zemích světa).

Produkty a novinky

V roce 1991 byly touto společností vyrobeny první sprchové kouty. Roku 1994 uvedla firma na trh novou řadu sprchových koutů nazvanou Supernova, pro kterou je charakteristický princip posuvného otevírání. V roce 1998 začala s výrobou akrylátových van. Díky tomu, že byly tyto vany již v rozsáhlém stupni vývoje v ostatních státech, mohla společnost na tuto výrobu navázat a zdokonalit ji.

Mezi další produkty patří např. hydromasážní vany. Velice oblíbená je vana Love story, která je zajímává svým provedením do tvaru srdce.

Dále sprchový kout Whitewater, který je postaven na třech masivních hliníkových sloupech a vnější plášť je čisté sklo.

Novinkou jsou také sprchová sedátka OVO.

Vana Safe s dvěmi vnitřními prostory (hlubší část a vyvýšená část). V této vaně se lze koupat i sprchovat tím nejbezpečnějším způsobem, jaký je vůbec při použití koupelny možný. Vana má snížený přední lem pro snadné vstoupení do ni , nerezové madlo, které se upevní na zeď, také širokou odkládací plochu v rohu vany.

safe vana, 165 × 88, hmotnost 28 kgsafe vana, 165 × 88, hmotnost 28 kg

zdroj obrázku: ravak.cz

Díky tomu, že společnost RAVAK drží krok s rozvíjející se dobou, modernizuje, technologicky zdokonaluje své produkty a nebojí se vytvářet nezvyklé a extravagantní věci, bude přijímána pozitivně a bude mít zajištěnu trvalou přízeň svých zákazníků.

Článek Ravak koupelny byl publikován 6. srpna 2008 v 15.45 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Muráriková Jana. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...