Počítačové stoly

Tagy:  pocitacove stoly rohove, pocitacove stoly z masivu, pocitacove stoly sklenene, pocitacove stoly na zakazku

Sponzorované odkazy:

Počítačové stoly

Praktické a estetické stolky pro váš počítač

Mít doma počítač dnes není žádnou vymožeností, ale naprostou samozřejmostí. Výběr vhodného PC s potřebným výkonem můžeme ponechat na prodejci, ale vybrat si vyhovující počítačový stůl, který bude nejen pěkným zařízením našeho bytu, ale zároveň bude dostatečně praktický, to už je většinou na každém z nás.

Pokud si tedy budete chtít stolek pořídit, můžete se podívat na širokou nabídku na internetu, ale mnohem rozumnější bude, když si zajdete přímo do prodejny a vyberete si dle vašich požadavků a dle vašeho vkusu. Dokonce si stolek můžete sami navrhnout a nechat vyrobit.

Jak vybrat ideální počítačový stolek

Každý má jiné požadavky na to, jak by měl perfektní stůl vypadat. Než se ho vydáte koupit, ujasněte si několik věcí. Hlavní je, vybrat si vhodné místo, kde stůl umístíme. Světlo nesmí dopadat přímo, ale musíme ho rozptýlit, například pomocí žaluzií nebo použitím závěsu. Další neopomenutelnou záležitostí je naše finanční situace. Kvalitní stůl se v dnešní nabídce dá sehnat asi za 3000 Kč. Další požadavek by měl být kladen na materiál. Počítačové stoly se nejčastěji dělají z dřevotřískových desek v provedení např.: olše, buk, ořech, javor, višeň… Můžete si koupit i stůl zhotovený z masivního dřeva, ale nevýhodou může být vyšší cena a někdy i zvýšená hmotnost produktu. Neméně významné je vědět, jaké zařízení máme v plánu na stůl umístit, protože pokud bude stolek malý, pak se může stát, že například pro scanner nebo tiskárnu nám již prostě nezbude místo. Změřte si velikost počítačové skříně, aby jste se potom nedivili, že stůl vypadal tak obrovský a najednou vám nevzhledně 10 cm počítačového boxu „vylézá ven“. Nezapomeňte ani na typ monitoru (CRT, LCD) a na správnou výšku stolu.

Druhy stolu

PC stolky se většinou vyhotovují v jednoduchých variacích. Obsahují pár zásuvek, poliček, výjezd pro klávesnici, stojánek na monitor, nebo také na telefon. Některé stoly mají vyvrtané vývody na kabely. Nesmíme zapomenout ani na pohodlnou židli, nejlépe na kolečkách, s opěrkami, výškově upravitelnou a pevné konstrukce.

počitačový stolek z dřevotřískypočitačový stolek z dřevotřísky

zdroj obrázku: pocitacove-stoly.cz

Nepodceňujte záležitost koupě počítačového stolu, když se unáhlíte, pak pokaždé když budete trávit čas s vašim počítačem, budete litovat nerozvážného výběru.

Článek Počítačové stoly byl publikován 6. července 2008 v 15.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Muráriková Jana. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.