Stoly na PC v mnoha variacích

Tagy:  notebook, stůl, mobilní stolek, dřevěný stůl, police

Sponzorované odkazy:

Stoly na PC v mnoha variacích

Ať už se práci na notebooku či počítači věnujeme v pracovně, ložnici či v obývacím pokoji, vždy se hodí využít pomoci praktického stolku. Možná známe jen klasické velké rozměrné stoly na počítač se kterými se špatně manipuluje. O to větším překvapením pro nás bude seznámení se s malými praktickými a navíc stylovými stolky pod počítač či notebook, které lze bez problému přenášet z místa na místo a mít je vždy po ruce.

Moderní mobilní stolky na notebook

Potřebujeme-li mít notebook stále po ruce, není nic jednoduššího, než si pořídit mobilní stolek, který můžeme bez problému přenášet z místnosti do místnosti. Tak to můžeme dělat s lehkým červeným stolkem, který nás zaujme především moderním designem. Bude proto nejen praktický, ale dokáže i udělat dojem. Můžeme si vybrat z mnoha barevných variant tak, aby stolek skvěle vynikl v pokoji, kde jej chceme mít. Malý černý stolek s nastavitelnou výškou se bude hodit nejen při práci s laptopem. Díky praktické přihrádce budeme moci mít po ruce i knihy, psací potřeby a mnoho dalšího. Skvěle se nám přizpůsobí také originální bílý stolek rovněž s možností nastavit jeho výšku nám přesně na míru. Překvapí nás neotřelý originální design a netradiční tvar stolku s kulatými hranami. Stolek lze přistrčit ke zdi, skvěle však vynikne i v prostoru.

Stolky na laptopStolky na laptop

Více tradiční a přesto neotřelé stoly pod laptop i počítač

Nepotřebujeme-li s notebookem cestovat po bytě, pravděpodobně hledáme pěkný stabilní stolek, který bude mít vždy své místo a bude nám spolehlivě sloužit. Přesně takový je originální bílý stolek, který bude perfektním místem pro náš laptop. Velice netradiční je možnost stolek zavřít a tím chránit věci v něm uzavřené před prachem a nečistotami. Také tím lze skrýt případný nepořádek. Perfektní je výsuvná zásuvka na klávesnici a myš. Velice pěkný je i černý stolek. V jeho jednoduchosti je skryta velká krása. Je rozkládací a tak si můžeme sami zvolit, jakou podobu a velikost bude mít. Monitor počítače i notebook můžeme umístit na přírodně dřevěný stolek s pracovní plochou a malými šuplíčky.

Stolky na laptop i PCStolky na laptop i PC

Praktický komplet nejen do pracovny

Pokud chceme mít vše důležité při ruce, není nic jednoduššího, než si pořídit stůl, který nám poskytne dostatek prostoru pro vše potřebné. K tomu je jako stvořený komplet stolu, přihrádek a polic.

Řešení s úložným prostoremŘešení s úložným prostorem

Autor fotografií: ikea.cz

Článek Stoly na PC v mnoha variacích byl publikován 13. února 2011 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak na to, aby se dětem na zahradě líbilo?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jak se zbavit slimáků?
  8. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu
  9. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  10. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.