Luxusní dekorace – víte jak oživit nudné bydlení?

Tagy:  luxusní dekorace, bydlení, byt, dům, stolek, zrcadlo, akvárium, lampa

Sponzorované odkazy:

Luxusní dekorace – víte jak oživit nudné bydlení?

Když se rozhlédnete po svém bydlení, okamžitě vás napadne, že bydlíte krásně, ne-li luxusně. Kuchyně je na míru, přesně podle vašich představ, jídelna je prostorná a stejně tak obývací pokoj, kterému vévodí kožená sedací souprava a krb. Přesto ale máte pocit, že vašemu království zkrátka něco chybí, to něco, co by jej zútulnilo, dodalo na originalitě a jedinečnosti. Mnohdy ke změně postačí maličkost v podobě drobného doplňku. Nechte se inspirovat luxusními dekoracemi, které rázem změní byt k nepoznání anebo pouze dotvoří jeho příjemný charakter.

Zkrášlete předsíň

Velmi často opomíjenou místností v bytě nebo domě bývá předsíň a chodba. Zatímco máte vyšperkovaný obývací pokoj a překrásně zařízenou ložnici, chodba zeje prázdnotou a plní čistě praktickou funkci, což je rozhodně škoda. Chodba je vůbec první součást obydlí, kterou lze spatřit, a proto by měla být nejenom perfektně uklizená, ale také reprezentativní. Zkrášlete ji proto například tímto stylovým stolkem a zrcadlem, jež vám umožní se před odchodem z domu upravit.

Chodba ve zlatém provedení, autor: vipnabytekChodba ve zlatém provedení, autor: vipnabytek

Originální akvárium

Možná byste si rádi pořídili pár zajímavých bytových dekorací, ale nějak vám došla inspirace. Vedle klasických svíček, polštářků, vonných tyčinek, fotorámečků a nejrůznějších upomínkových předmětů vyzkoušejte toto trendy akvárium, které díky nápaditému tvaru skvěle vypadá. Pořízením této věcičky navíc odbydete dvě mouchy jednou ranou, neboť získáte vkusnou dekoraci a dětem pořídíte tolik chtěné zvířátko. Akvárium s rybičkou je velmi nenáročné a vypadá dobře v každém pokoji, proto se nebojte jej umístit do jídelny nebo třeba do koupelny.

Stylové akvárium s rybičkou, autor: bydleniprokazdehoStylové akvárium s rybičkou, autor: bydleniprokazdeho

Stylové osvětlení

Těžko si dovedeme představit byt bez světla, proto je jasné, že nějaké to osvětlení musíte pořešit. Proč se ale omezovat pouze na nudná stropní svítidla a ,,bodovky“, když právě zdroje světla mohou sloužit jako úžasná bytová dekorace a to absolutně ve všech místnostech a dokonce na terase či verandě. Pořiďte si například tuto stojací lampu v jednoduchém černém provedení ozvláštněném o broušený krystal, který celému doplňku dodává na exkluzivitě a přepychu. V kombinaci s tmavšími odstíny obývacího pokoje nebo pracovny bude lampa naprosto dokonalým zpestřením.

Lampa s broušeným kamenem, autor: eosvetleniLampa s broušeným kamenem, autor: eosvetleni

Článek Luxusní dekorace – víte jak oživit nudné bydlení? byl publikován 23. března 2013 v 14.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Veronika Sýkorová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Letní trendy v oblasti bydlení

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.