Retro hodiny – jedinečný doplněk do každé místnosti

Tagy:  Retro hodiny, kuchyňské, domácí, americké, třídílné, starodávné, stojací

Sponzorované odkazy:

Retro hodiny – jedinečný doplněk do každé místnosti

Hodiny by měly být nedílnou součástí každého pokoje, minimálně kuchyně a pokoje obývacího. Je samozřejmostí, že si hodiny vždy pořídíte takové, jaké ideálně ladí s interiérem vašeho pokoje. Do extra moderního ,,obýváku“ jsou skvělou volbou hodiny skleněné či s kovovými prvky a pokoj, kde převládá dřevo dozdobí hodiny taktéž v tomto stylu. Jedinou výjimkou, jsou takzvané retro hodiny, ty se budou perfektně vyjímat v každém pokoji, kde se stanou jakýmsi ústředním prvkem.

Stojací

Retro velké stolní hodiny se stojánkem v kovovém designu chromu připomínají doby našich babiček. Retro chrom s designem, který nestárne a je stále moderní rozsvítí snad každou místnost. Replika kapesních hodinek na stojánku patří mezi oblíbené retro dekorace. Klasické číslice na černém ciferníku jsou taktéž v barvě chromu.

Stojací retro hodiny z kovu, autor: margooStojací retro hodiny z kovu, autor: margoo

Starodávné

Hezké emajlové hodiny, lehce vypouklé s krásnou patinou vás doslova uhranou. Jejich starobylí vzhled a klasický nápis působí natolik originálně a poutavě, že je nemůžete nemít. Průměr těchto antických retro hodin je 36 cm a pořídíte je za 1800 korun.

Kuchyňské

Kulaté závěsné hodiny s motivem květin jsou vhodné do jakéhokoli venkovsky laděného interiéru či do kuchyně, ve které převládá dřevo a jemné barevné kombinace. Jsou plně funkční a ze zadní strany najdete strojek na baterii, který lze bez problému obměňovat. Materiály, ze kterých jsou hodiny vyrobeny je překližka a papír.

Retro hodiny do kuchyně, autor: 4homeRetro hodiny do kuchyně, autor: 4home

Třídílné

Velice originální jsou hodiny třídílné, které jen tak někde neuvidíte. Retro hodiny jsou složeny ze tří takzvaných ozubených kol, každé dominuje jinou barvou a obsahuje ciferník. Potrpíte-li si na kombinaci dřeva, kovu a temnějších barev, tyto hodiny jsou ty pravé pro vás.

Třídílné hodiny ze dřeva a z kovu, autor: amanda folethTřídílné hodiny ze dřeva a z kovu, autor: amanda foleth

Americké

Opravdovou raritou mezi retro hodinami jsou stojací hodiny v americkém stylu s motivem legendárního herce Jamese Deana. Tento unikátní doplněk nemusí sloužit pouze jako hodiny, ale skvěle ozvláštní každou místnost. Mechanické hodiny seženete v černé barvě v jedinečné kombinaci kovu a skla za 400 korun.

Článek Retro hodiny – jedinečný doplněk do každé místnosti byl publikován 29. února 2012 v 11.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Veronika Sýkorová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.