Levitující osvětlení

Tagy:  lampa, stolní lampa, osvětlení, stojací lampa, interiér, interiérové osvětlení, interiérová lampa, lampička, světlo, levitace, levitující, design, designován lampa, levitujíc lampa

Sponzorované odkazy:

Levitující osvětlení

Interiérová osvětlení zažívají v posledních letech obrovský boom, tudíž není divu, že nás designéři a výrobci stále překvapují horkými novinkami. Příkladem exkluzivního a detailně promyšleného osvětlení je i stolní lampa „Silhouette“ a „Eclipse“, jejichž know-how určuje netradiční pojetí.

Levitující lampy jsou vyrobeny z ručně zpracovaného skla v černé a stříbrné barvě, tvořící její základ. Technologickým patentem jsou elektromagnetické komponenty a důmyslně propracovaná technologický systém, který zodpovídá za levitující horní díl lampy.

Lampy jsou vybaveny přepínačem umožňující volbu stmívání a ovládání intenzity světla, spotřeba energie je díky LED diodám velmi nízká. Plovoucí prvek zesiluje účinek ohromení, optická iluze je dokonalá, ovšem realitou je inteligentní technologie.

Levitující lampy jsou k dostání ve dvou typech / modelech: „Silhouette“ a „Eclipse“. Design lampy Silhouette je založen na kultovním modelu klasické stolní lampy. Design kontrastuje s ultramoderní technologií, téměř s až vintage stylem. Naopak stolní lampa Elipse je představitelem moderních geometrických tvarů, vytvářející úžasnou hru světel a stínů.

optický klam nebo realitaoptický klam nebo realita

zdroj: http://www.Light-light.com

Článek Levitující osvětlení byl publikován 24. října 2011 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.