Přehozy na postel v novém kabátu jménem Patchwork

Tagy:  postel, přehozy, přehoz na postel, přehozy na postel, povlečení, textil, textilie, ložnice, ložnicové textilie, látka, Patchwork, šité, ručně šité, originál

Sponzorované odkazy:

Přehozy na postel v novém kabátu jménem Patchwork

Bez ostychu můžeme říci, že postel patří k nejdůležitějšímu interiérovému nábytku, jelikož na ni strávíme v průměru téměř polovinu života …

Postel je také jedním z největších kusů nábytku, které se v našem interiéru nacházejí a tudíž je nepřehlédnutelná. V době spánku oceníme příjemné povlečení, které bude dokonalou souhrou s naší pokožkou, přes den naopak vnímáme její vizuální stránku. To, jak si postel oblékneme bude udávat designový charakter celé místnosti, tudíž stojí za to do ní investovat.

Rychlou, snadnou, pohodlnou a cenově velmi dostupnou možností jsou přehozy, díky nimž bude postel vypadat stále jako ze škatulky.

Originální autorské přehozy s vlastním rukopisem najdete na adrese www.fler.cz/oya. Tyto přehozy se stanou dominantou každé ložnice, nejen pro pěkný vizuální zážitek, ale také pro kvalitní zpracování a příjemné materiály.

Patchworkové přehozy na postel jsou ušity z bavlněných látek a textilních směsí v různých barevných kombinací. Výplň tvoří kvalitní vatelín, zadní strana je zhotovena u bavlny.

Přehozy na postel jsou dostupné v různých velikostech, základem jsou však přehozy na jedno lůžko o rozměrech cca 125 × 205 cm (rozměry se mohou o několik cm lišit). Přehozy jsou zpravidla vyrobeny z jednobarevných druhů látek, disponující několika odstíny základní barvy.

decentní provedení, exkluzivní výrobek, hodiny kvalitní práce …decentní provedení, exkluzivní výrobek, hodiny kvalitní práce …
v červeném …v červeném …
pro milovníky lila odstínůpro milovníky lila odstínů

zdroj a foto: www.fler.cz/oya

Článek Přehozy na postel v novém kabátu jménem Patchwork byl publikován 6. července 2011 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.