Stojan na tužky v přírodním stylu

Tagy:  stůl, psací stůl, pracovní stůl, doplňky, psací potřeba, stojan, stojan na tužky, stojan na vizitky, držák psacích potřeb, doplňky stolu, kancelářské doplňky, administrativní doplňky

Sponzorované odkazy:

Stojan na tužky v přírodním stylu

Psací stůl patří k nezbytnému nábytkovému vybavení každé moderní domácnosti, ať už se jedná o psací stůl v pracovně dospělých nebo psací stůl v dětském pokoji.

Psací stůl je často nositelem různých kancelářských pomůcek, ke kterým standardně patří pořadače, šuplíky, kalendář, dóza s kancelářskými sponkami a také stojan s psacími potřebami.

A právě psací potřeby jsou nejdůležitější součástí psacího stolu, zpravidla jsou volně pohozeny na stole nebo řádně organizované v hrnečku či stojánku na tužky.

Pratonzolo je speciální stojan na psací potřeba a vizitky, navržený zábavnou formou a návratem k přírodě. Stojan je vytvořen z přírodních štětin, které mají imitovat zelenou trávu, podstavec je z kvalitních dřevin.

Autorem stojanu Pratonzolo je Max Battaglia ze společnosti Givingshape, jenž na projektu spolupracoval s firmou BBM. Stojan slouží především pro ukládání psacích potřeb a vizitek nebo upomínkových lístečků.

Někomu může stojan Pratonzolo připomínat obrácený kartáč, ovšem jeho vzhled je natolik originální a důmyslně propracovaný, že bude exkluzivní ozdobou každého psacího nebo pracovního stolu.

příroda uvnitř kancelářepříroda uvnitř kanceláře

zdroj: http://www.givingshape.it

Článek Stojan na tužky v přírodním stylu byl publikován 5. května 2011 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.