Sofistikovaný italský nábytek od Altamoda: Kult a Fusion

Tagy:  nábytek, interiérový nábytek, lampa, stolní lampa, skříň, skříňka, stůl, konferenční stůl, stolek, židle, křeslo, relaxační křeslo, design, doplňky, dekorace, altamoda

Sponzorované odkazy:

Sofistikovaný italský nábytek od Altamoda: Kult a Fusion

Italská nábytkářská firma Altamoda patří ke špičce ve svém oboru, její prvenství v designovém světě je dáno především inovací a dokonalými nápady.

Přeměna stávající interiéru s nábytkem od společnosti Alatamoda je sázka na „černého koně“. Byť jen s jediným výrobkem dokážeme proměnit interiér v decentní a plnohodnotný prostor.

Nejnovější kolekce působí sofistikovaným dojmem, jenž se může pochlubit vysokou designovou chutí. Kolekce je charakteristická především svým typickým tvarem, který se vyznačuje jednoduchostí, oblostí, detailně řešenými prvky a vznešenými liniemi. Styl kolekce je spojen s rukopisem exkluzivních tónů, elegantního designu, luxusních prvků, které nejsou pohlceny typickou objemností.

Sbírka s názvem Kult a Fusion se může pochlubit kolekcí luxusního nábytku, který kombinuje módní tkaniny, kvalitní materiály a nadčasové povrchové úpravy. Celá kolekce je oplývá rozmarnými siluetami, které balancují na hranici mezi uměním a funkcí.

Kolekce Kult nabízí půvab a post-moderní estetický vzhled, okouzlující barevné sladění černé a slonové kosti. Fusion kolekci doplňuje svým sofistikovaným vzhledem, barevnými odstíny (bílá, béžová, černá) a přesnou definicí minimalismu.

vyvážená harmonievyvážená harmonie
elegance a luxuselegance a luxus

zdroj: http://www.altamodaitalia.it

Článek Sofistikovaný italský nábytek od Altamoda: Kult a Fusion byl publikován 25. února 2011 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.