Závěsná svítidla inspirovaná medúzou

Tagy:  lustr, světlo, osvětlení, interiérové osvětlení, lampa, medúza, medúzy, lustry, design

Sponzorované odkazy:

Závěsná svítidla inspirovaná medúzou

Osvětlení patří k nezbytnému interiérovému vybavení, bez něhož by chod domácnosti nebyl plnohodnotný. Každý moderní interiér vyplňuje několik druhů a typů osvětlení, každé přináší jiný účel.

Většinu světel si pořizujeme za účelem praktickým, tedy k tomu, abychom získali umělý zdroj světla. Některá osvětlení si však pořizujeme za účelem designovým, tedy především k dozdobení našeho interiéru.

Poslední škatulkou jsou světla, která splňují jak stránku praktickou, tak i stránku designovou. A právě do této škatulky multifunkčních světel patří i modely z kolekce „medusa“.

Neuvěřitelně nádherné, delikátní a především neobvyklé osvětlení, v podobě závěsných lustrů – to jsou světla od návrháře Roxy Towry-Russella. Osvětlení v podobě medúz ocení nejen nadšenci moře a podmořské fauny a flory, ale také milovníci nevšedního designu.

Tyto originální lustry jsou vyrobeny z plastu a díky propracovanému ztvárnění jsou nerozeznatelné od pravých, „živých“ medúz.

Decentní, originální a kreativní zpracování lustrů v podobě medúz, přináší nový designový rozměr do všech moderních interiérů. Neodolatelná podívaná se naskýtá kdykoliv, kdy jen byť pouhým koutkem očka zavadíme o tuto nádheru.

neskutečně fascinující podívaná na kolekci medúzových světelneskutečně fascinující podívaná na kolekci medúzových světel

zdroj: http://www.behance.net

Článek Závěsná svítidla inspirovaná medúzou byl publikován 20. ledna 2011 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.