Lustr z gumových medvídků

Tagy:  Lustr, osvětlení, atypické osvětlení, světlo, gumový medvídek, gumoví medvídci, Gummi Bears Chandelier, Kevin Champeny, Jellio, acrylic gummi bear

Sponzorované odkazy:

Lustr z gumových medvídků

Svítidla patří k nezbytným a nepostradatelným interiérovým doplňkům, bez nich by nemohl plnohodnotně fungovat chod domácnosti. Kvalita a intenzita osvětlení mají vliv na naše zdraví, špatná intenzita osvětlení působí negativně na naši psychiku.

Designéři osvětlení se snaží o to, aby nabídka lustrů byla nejen rozmanitá, ale i atypická až extravagantní. Designér Kevin Champeny uvedl na trh lustr, který se skládá z přibližně 5 000 kusů „gumových“ medvídků. Ve skutečnosti jsou medvídci vyrobeny z akrylátu, avšak opticky jsou od těch gumových téměř k nerozeznání.

Lustr velmi dobře vynikne především v dětských pokojíčcích, ale unikátním uměleckým dojmem bude působit i v obývacím pokoji. Každý lustr je jedinečným dílem, jelikož designové zpracování a volba barev v pořadí bude u každého kusu trochu jiná, odlišná.

Lustr „Gummi Bears“ působí sladce, doslova k nakousnutí a je navržen tak, aby v každém z nás vzbudil minimálně úsměv na tváři. Lustr v sobě odráží dokonalou techniku zpracování v kombinaci s kvalitou a originálním, tvůrčím a kreativním provedení. O velkoleposti díla svědčí nejen design, ale také hmotnost, jelikož lustr váží úctyhodných 50 kilogramů.

lustr téměř z 5 000 medvídkůlustr téměř z 5 000 medvídků
bláznivé, sladké i kreativníbláznivé, sladké i kreativní

zdroj: http://www.thedesignblog.org/…-gummi-bears

Článek Lustr z gumových medvídků byl publikován 25. května 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.