Designové osvětlení jedině od Catariny Larsson

Tagy:  světlo, osvětlení, lustr, interiér, interiérové osvětlení, lampa, závěsný lustr, design, designován lampa

Sponzorované odkazy:

Designové osvětlení jedině od Catariny Larsson

Současné designové trendy se ve světě osvětlení ubírají směrem exkluzivity a originálního provedení. Vítězí třpyt a vysoký lesk, netradiční materiály a kombinace, drobné doplňky a neotřelé barvy.

Při výběru osvětlení pro stávající interiér jsou rozhodující především detaily, špatně vybrané osvětlení dokáže prostor utlumit. Naopak dobře vybrané světlo prostor rozjasní, rozzáří a dodá mu na eleganci.

Dokonalým řešením každého moderního interiéru jsou bezpochyby světla od švédské designérky Catariny Larsson. V jejich modelech se odráží jednoduchost kombinovaná s detailním tvořením, elegance kombinovaná se stylem a decentnost s exkluzivitou.

Oblíbenou metodou této návrhářky je vrstvení, díky čemuž vznikají přenádherné světelné variace. Vzájemné překrývání jednotlivých vrstev dokáže při rozsvícení vytvořit kouzelnou stínohru, světlo se rozloží do různých pozic. Světelný zdroj působí jako vodopád drobných kvítků, které spadají ze stropu na podlahu.

Kolekce světel zahrnuje rozmanité série, jejich společným jmenovatelem je decentnost, elegance a romantičnost. Stylově působí osvětlení, tzv. motanice z propletených drátků, které v celkové podobě ztvárňují květinové obrazce.

Květiny kolekci osvětlení dominují, z unikátní světelné řady můžeme jmenovat lustr s převislými kvítky, volně se pohybující v prostoru. K dalším elegantním kouskům patří červený lustr, který ve své podstatě připomíná sukýnku tvořenou stonky s listím.

souhra lístečkůsouhra lístečků
květinový vodopádkvětinový vodopád
květinová abstrakcekvětinová abstrakce
exkluzivita v detailuexkluzivita v detailu

zdroj: http://www.larssonunited.com

Článek Designové osvětlení jedině od Catariny Larsson byl publikován 4. ledna 2011 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Červenec na zahradě
  6. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  7. Letní trendy v oblasti bydlení
  8. Jak se zbavit slimáků?
  9. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.