Moderní doplňky pracovního stolu

Tagy:  kancelář, domácí kancelář, pracovna, domácí pracovna, pracovní stůl, stojan na tužky, stojan na bločky, vizitka, vizitky, box na papíry, doplňky pracovního stolu, na pracovní stůl, kancelářské doplňky

Sponzorované odkazy:

Moderní doplňky pracovního stolu

Pracovní stůl by měl disponovat jistým řádem a organizací, veškeré psací pomůcky, bločky, kancelářské doplňky by měly mít svoje místo. K tomu jsou určeny různé košíčky, pořadače, boxy nebo stojany na psací pomůcky.

Desk Set Professional je základní sada kancelářského příslušenství navržena tak, aby na pracovním stole nastal pořádek a dostatečný prostor pro práci. Tyto moderní kancelářské doplňky byly navrženy s ohledem na jednoduchost a funkčnost.

Všechny kusy obsažené v sadě jsou vyrobeny ze silného hliníku s matným eloxovaným povrchem. Laserem leptaný korek je použit na spodní části výrobků a zabraňuje tak nepříjemným zvukům či případnému otlučení.

Desk Set Professional se vyznačuje prvky jednoduchosti, funkčním designem a moderním provedením. Sada je ideální pro umístění na každém pracovním stole v moderních kancelářích nebo domácích pracovnách.

Sada obsahuje: pořadač na papíry nebo dokumenty, pořadač či stojánek na vizitky nebo pracovní papírky – lepítka, stojan na tužky, stojan na bločky. Jednotlivé díly jsou navrženy tak, aby do sebe jednoduše zapadaly.

Kolekce hliníkových stojanů disponuje minimalistickým pojetím s vysokým ohledem na elegantnost, exkluzivitu, nadčasovost a stylovost.

elegantní ozdoba každého pracovního stoluelegantní ozdoba každého pracovního stolu
dokonalá integrace do prostorudokonalá integrace do prostoru

Zdroj: http://www.deskology.com/…professional

Článek Moderní doplňky pracovního stolu byl publikován 7. listopadu 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.