Design DOT: Originální váza – vázy

Tagy:  váza, květinová váza, interiérové vázy, skleněné vázy, keramické vázy, plastové vázy, kovové vázy, Unvase, Design DOT

Sponzorované odkazy:

Design DOT: Originální váza – vázy

Interiérových dekorací je na trhu nepřeberné množství, nabídka zahrnuje nejrozmanitější typy, tvary, velikosti, barvy či techniky zpracování. Pokud chce někdo prorazit na trh s něčím novým, je zapotřebí dát výrobku vysoký punc originality a naprosté výjimečnosti.

Velmi dobře se tohoto úkolu zmocnila společnost jménem Design DOT, která na trh uvedla interiérovou dekoraci „vázy ve váze“. Výjimečnost této vázy spočívá v optickém klamu, který znázorňuje vázu, která však ve skutečnosti vázou není.

Váza jménem UNVASE se skládá ze dvou prvků, které při profilním zobrazení vedle sebe vytváří optický klam, kterým je silueta vázy. Unvasa je vyrobena z glazované keramiky, v nabídce je ve dvou barevných provedení. K moderním prvkům přispívá matný povrch, který maximálně zdůrazňuje vysokou podstatu tohoto formuláře. Unvasa je vyrobena ručním procesem odlévání, což dodává výrobku vysokou kvalitu řemeslného zpracování.

Unvasa se vyrábí pouze v jedné velikosti, dva duté odlitky disponují rozměry 28 × 11,5 × 8 centimetrů.

optický klam v interiéruoptický klam v interiéru
decentní, jednoduché, vkusnédecentní, jednoduché, vkusné

Zdroj: http://design-milk.com/…by-designdot

Článek Design DOT: Originální váza – vázy byl publikován 28. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...