Multifunkční dort: SWEET CAKE

Tagy:  dort, dortová forma, pelíšek pro psy, pelíšek pro kočky, dětský bazének, květináč, květináče, nádoba, multifunkční nádoba, nádoba na chlazení nápojů, sweet cake, muffins

Sponzorované odkazy:

Multifunkční dort: SWEET CAKE

SWEET CAKE neboli sladký dort je multifunkční forma tzv. muffinu, která slouží svým majitelům pro aktuální potřeby každodenních činností. Polyetylénová forma může být použita jako pískoviště, květináč, pelíšek pro domácí mazlíčky, dětský bazének, úložiště hraček nebo jako chladící box na láhve. V každé situaci a v účelu použití bude působit originálně, stylově, hravě a mladistvě.

Dortová forma je vyrobena ze silného syntetického materiálu (polyetylénu), nabídka obsahuje deset různých barevných provedení. Rozmanitá barevná škála umožňuje zákazníkům vybírat dle stylu stávajícího interiéru i exteriéru, popř. dle formy účelu. Polyetylén je materiál velmi šetrný k životnímu prostředí, tento materiál může být několikanásobně roztavený a znovu použitý.

To, co dortovou formu činí unikátní, je její stylový design, zábavnost v interiéru i exteriéru, multifunkční využití, vysoká kvalita a tvarová oblíbenost. Ať už se rozhodneme SWEET CAKE použít k čemukoliv, věřme, že za každé situace bude působit originálně a disponovat estetickým vkusem.

dortová forma SWEET CAKE nabízí všestranné použitídortová forma SWEET CAKE nabízí všestranné použití
originální nápad, nekonečné možnosti použitíoriginální nápad, nekonečné možnosti použití
vhodný i do exteriéruvhodný i do exteriéru

Zdroj: http://design-milk.com/…-van-stokkum

Článek Multifunkční dort: SWEET CAKE byl publikován 21. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...