Tarkett: Trendy podlahy

Tagy:  Tarkett, podlahové krytiny, linolea, plovoucí podlahy, korkové podlahy, vinylové podlahy, podlahy z vinylu, atypické podlahy, dekorované podlahy

Sponzorované odkazy:

Tarkett: Trendy podlahy

Společnost Tarkett je celosvětovým leaderem v oblasti podlahových krytin různých materiálů. Jejich výrobky jsou užívány nejen soukromými spotřebiteli domácností, ale také veřejných a komerčních budov. Celosvětově se můžeme s podlahami od společnosti Tarkett setkat v gastronomických provozovnách, kancelářích, zdravotnictví, školství, exteriérů, soukromých rezidencí či maloobchodních jednotkách.

Široký sortiment podlahových krytin umožňuje spotřebitelům vybírat podlah z vinylu, linolea, gumy, laminátu, dřeva či umělého trávníku. K moderním a trendy kolekcím patří květinová série, která spadá do kategorie podlah z vinylu. Tyto designově i materiálně velmi zajímavé podlahové krytiny jsou stále více vnímány nejen konečnými spotřebiteli, ale také designéry, jako velmi vkusná dekorace interiéru.

Květinová kolekce podlah z vinylu představuje vizi moderní dekorace, aktivního životního stylu a smyl pro krásu. Kombinace rozmanitých barevných odstínů, široká škála barev a vzorů, umožňuje zákazníkovi takový výběr, jenž se nejen esteticky, ale také charakteristicky hodí do již zařízeného interiéru.

Kompletní nabídku společnosti můžeme shlédnout na oficiálních stránkách výrobce: http://www.tarkett-floors.com

elegantní kombinace bílo – černéelegantní kombinace bílo – černé
dominantou interiéru jsou podlahydominantou interiéru jsou podlahy
dokonalá barevná škáladokonalá barevná škála

Zdroj: http://design-milk.com/…ndy-flooring

Článek Tarkett: Trendy podlahy byl publikován 18. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...