Moving Color: Dlaždice měnící barvu

Tagy:  koupelna, dlaždice, skleněné dlaždice, proměnlivé dlaždice, barevné dlaždice, moving color, obklady

Sponzorované odkazy:

Moving Color: Dlaždice měnící barvu

Inovaci nejen do koupelen, ale kompletně do celého interiéru přináší společnost Moving Color, jenž se specializuje na atypické a dech beroucí obklady a dlaždice.

Jedná se o speciální technologickou úpravou, jejíž výsledkem jsou dlaždice, které se změnou teploty mění barvu. Cílem společnosti je poskytnutí barevné palety dlaždic nejen pro účely domácností, ale také pro práci architektů, designérů a umělců z různých oborů. Barevně proměnlivé dlaždice můžeme využít v koupelnách, obývacích pokojích, jako část podlahové krytiny, jako interiérové dekorace či v exteriérech. Technologii barevné přeměny využívá společnost nejen v podobě skleněných dlaždic, ale také v podobě interiérových dekorací, kterými jsou např. ozdobné mísy a talíře, bordury kuchyňské linky, či jako obvodová dekorace krbových kamen.

Originalita a krása skleněných dlaždic spočívá v proměně povrchu do organických barev a rozmanitých textur. Kolekce proměnlivých dlaždic poukazuje na schopnost nechat se skutečně inspirovat neustále se měnícím prostředím.

Koupelnová kolekce disponuje krásnými černými skleněnými dlaždicemi, které jsou doplněné o prvky živého bambusu. Nejemotivnější dojem z barevné proměny zaznamenáme právě v koupelně, a to konkrétně ve sprše, kde se teplota prostředí mění každou vteřinou. K exkluzivnímu vzhledu přispívá koupelnové vybavení z ručně foukaného skla.

z proměnlivého materiálu lze vyrobit i interiérové dekoracez proměnlivého materiálu lze vyrobit i interiérové dekorace
barevná proměna je nejpatrnější v koupelnáchbarevná proměna je nejpatrnější v koupelnách
dech beroucí barevné strukturydech beroucí barevné struktury

Zdroj: http://design-milk.com/…throom-tiles

Článek Moving Color: Dlaždice měnící barvu byl publikován 12. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...