Moderní domovní číslice

Tagy:  domovní čísla, domovní číslice, označení domů, číslice, identifikace domů, Eichler

Sponzorované odkazy:

Moderní domovní číslice

Na každém domu nebo vstupní brance nalezneme číselné označení neboli, laicky řečeno domovní číslici. Tento údaj zpravidla slouží pro účely korespondenční, identifikační i designové, tudíž je zapotřebí umístit jej tak, aby byl dobře viditelný.

Nový dynamický rozměr v prezentaci a identifikaci domů přinesla společnost Eichler (Eichlernumbers), malá rodinná společnost, která se zaměřuje na výrobu kvalitních a moderních čísel domů. Nabídka zahrnuje rozmanitou škálu číslic, z níž můžeme vybírat dle ostatních doplňků našeho exteriéru. Domovní čísla by se měla snoubit např. s poštovní schránkou, okapem, okenicemi či kováním.

Kolekce moderních číslic určených k označování domovních adres disponují perfektní viditelností, decentností, vkusem a originalitou. Již na první pohled můžeme zaznamenat kvalitu a pečlivost zpracování, jejichž životnost je „na doživotí“.

Naštěstí již pominuly doby, kdy naše příbytky škaredily domovní čísla na plechovém čtverečku, jimž se přisuzoval pouze punc „čísla popisného“. Dnešní generace lidí dává přednost i kvalitním a designově zpracovaným exteriérovým doplňkům, mezi něž patří i domovní číslice.

vkusné označení domu na poštovní schráncevkusné označení domu na poštovní schránce
v jednoduchosti je krásav jednoduchosti je krása
decentní a přesto exkluzivnídecentní a přesto exkluzivní

Zdroj: http://design-milk.com/…ouse-numbers

Článek Moderní domovní číslice byl publikován 11. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...