PLANIKA: Ohniště uprostřed místnosti

Tagy:  krb, krbová kamna, otevřené ohniště, interiérové krby, interiérový krb, planika, oheň, interiérové ohniště, ohniště

Sponzorované odkazy:

PLANIKA: Ohniště uprostřed místnosti

Otevřené ohniště v místnosti umocňuje atmosféru, přispívá k navození romantických a intimních okamžiků, vytváří pocit bezpečí, uvolnění a přispívá k celkové relaxaci a odpočinku. Většina interiérů však není přizpůsobena k tomu, aby se zde mohla vybudovat krbová kamna nebo polootevřený krb. Další skupina uživatelů však klasiku krbových kamen zavrhuje z důvodu nemodernosti designu. Na pomoc všem, kteří touží po otevřeném ohni uprostřed místnosti, přispěchala na pomoc společnost PLANIKA, která je předním světovým výrobcem dekorativního otevřeného ohniště.

Interiérová ohniště od společnosti PLANIKA disponují moderním a mezinárodním designem, ekologicky šetrnými technologiemi, které zamezují produkci kouře. Interiérové krby PLANIKA vytvářejí unikátní atmosféru, která ovlivňuje náš každodenní život a stimuluje naši energii.

vychutnejme si oheň bez kouře a zápachuvychutnejme si oheň bez kouře a zápachu

Díky nejmodernějším použitým technologiím si můžeme vychutnávat oheň bez kouře, zápachu a nečistot. Nabídka společnosti zahrnuje rozmanité formy krbů, které jsou navrženy mezinárodně uznávanými designéry. Kompletní sortiment společnosti si můžete prohlédnout na webových stránkách: http://www.planikausa.com

ultramoderní vzhled interiérových krbůultramoderní vzhled interiérových krbů
krb jako součást nábytkukrb jako součást nábytku

Zdroj: http://design-milk.com/planika-fires

Článek PLANIKA: Ohniště uprostřed místnosti byl publikován 9. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...