MODKNOBS: Nový dveřní pojem

Tagy:  dveřní úchyty, kliky, klika, dveřní koule, otevírání dveří, doplňky dveří, interiérové dveře, dveře

Sponzorované odkazy:

MODKNOBS: Nový dveřní pojem

Vtipnou, kreativní, vysoce funkční, atypickou a originální myšlenkou byli obdarováni manželé, kteří při rekonstrukci svého bytu hledali pohodlné úchyty dveří. Puck kolekce představuje svěží a neotřelý design v podobě úchytu dveří inspirovaným hokejovými puky. Nápad to byl natolik zajímavý, že za krátkou dobu museli manželé založit společnost, která produkuje dveřní úchyty ve velkém množství.

Společnými charakteristickými vlastnostmi hokejového puku a dveřního úchytu Puck je pevnost, dotyková příjemnost, vysoká odolnost proti opotřebení a nárazu.

Standardní nabídka dveřních úchytů – knoflíků, zahrnuje rozmanité barevné provedení, z něhož můžeme vybírat v kombinaci snoubení se stávajícím interiérem. Vybírat můžeme z odstínů zelené, bílé, oranžové, tmavě modré, světle modré, červené a fialové.

moderní pojetí dveřních úchytůmoderní pojetí dveřních úchytů

Luxusní řada dveřních úchytů Puck je vyrobena z kované mosazi, disponují čistými minimalistickými prvky v saténovém provedení.

Kompletní nabídku sortimentu společnosti ModKnobs můžeme shlédnout na webových stránkách: http://modknobs.com

vybírat můžeme ze široké škály barevvybírat můžeme ze široké škály barev

Zdroj: http://design-milk.com/modknobs

Článek MODKNOBS: Nový dveřní pojem byl publikován 8. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...