Když dům vytápějí obrazy

Tagy:  topné obrazy, vytápění domu, vytápění bytu

Sponzorované odkazy:

Když dům vytápějí obrazy

Dnešní technologie jde kupředu doslova mílovými kroky, a tak již nikoho nemůže překvapit fakt, že by se dal dům dokonale vyhřívat moderními obrazy.

Ceny za energie spojené s vytápěním domu či bytů jsou rok od roku čím dál vyšší, tudíž není divu, že se většina spotřebitelů zajímá o to, jak tyto náklady co nejúčinněji snížit. Jedním z řešeních je tzv. infratopení, což je velmi efektivní, účinný a především dostupný způsob vytápění našeho obydlí. K největším přednostem tohoto typu vytápění patří v prvé řadě nízké provozní náklady spojené s výhřevností domu a také minimální či nulový údržbový provoz.

moderní topné obrazy dokonale vyniknou v prostorných interiérechmoderní topné obrazy dokonale vyniknou v prostorných interiérech

Jaké jsou přednosti infratopení?

K největším přednostem infratopení patří minimální náklady spojené s vytápěním domu či bytu, které můžeme snížit až o několik desítek procent oproti nákladům současným. Dalším plusem je šetrný stav k životnímu prostředí, jelikož na rozdíl od tuhých paliv, nezatěžuje infratopení naši přírodu. Zákazníky však bude především zajímat přednost, která se váže k dlouhé životnosti výrobku, během níž téměř odpadají servisní zásahy a opravy. Také pořizovací náklady nejsou nikterak závratné a jejich investice se zanedlouho samozřejmě navrátí.

barevné topné obrazy vyniknou ve světlých místnostechbarevné topné obrazy vyniknou ve světlých místnostech

Jak infratopení funguje?

Infratopení funguje na principu sálání, což je podobný způsob vytápění, kterým by pracovala kachlová kamna. Infra těleso vyhřívá prostor pomocí speciálního uhlíkového vlákna, které se skládá z několika stovek menších vláken. Infra těleso pracuje po zapnutí tak, že teplota rovnoměrně sálá do celého prostoru, který se postupně ohřívá od podlahy, přes stěny až po strop. Díky rovnoměrnému ohřívání interiéru a postupnému prohřívání vzduchu může být v prostoru dosaženo optimální tepelné teploty. K výhodám tohoto způsobu vytápění patří nulové víření prachu, prohřívání a vysoušení zdiva, zlepšení tepelně izolačních vlastností stavebních materiálů, čímž se zároveň předchází možnému vzniku plísní. K největším přednostem infratopení patří velmi nízká spotřeba elektrické energie a dlouhá životnost, během níž téměř stoprocentně odpadají náklady spojené s údržbou či servisním provozem. Tento typ vytápění ocení také milovníci designu, jelikož infra tělesa jsou zpracovány v moderním stylu, jenž v prostoru působí exkluzivně a trendy.

nabídka zahrnuje širokou škálů motivůnabídka zahrnuje širokou škálů motivů

Design infratopení

Infatopení je k dostání v několika moderních provedení, vybírat můžeme dle barevného a stylového snoubení se současným interiérem. Vybírat můžeme od základních, standardních modelů disponující klasickým bílým provedením v kombinaci s hliníkovým rámem až po modely v podobě nemlžících zrcadel, která jsou vhodná do koupelen. V obývacích pokojích či prostorných halách dokonale vyzní moderní obrazové motivy různých barevných a stylových provedeních.

vybírat můžeme z motivů abstraktních i klasickýchvybírat můžeme z motivů abstraktních i klasických

Zdroj: http://www.gloriet-infratopeni.cz

Článek Když dům vytápějí obrazy byl publikován 10. prosince 2009 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Jak si květinami ozdobit interiér?
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jak se zbavit slimáků?
  8. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.