Sedací pytle pro komfort i pohodlí

Tagy:  sedací pytle, sedací nábytek, sedací vaky, pytle fatboy

Sponzorované odkazy:

Sedací pytle pro komfort i pohodlí

Sedací pytle patří k velmi mladým sourozencům klasického sedacího nábytku, které se na našem trhu objevily před necelými deseti lety.

Výhody sedacích pytlů

K velkým přednostem sedacích pytlů patří ergonomický tvar, který se stoprocentně dokáže přizpůsobit našemu tělu. Díky vytvarovaní schopnosti předejme bolesti zad, které nás velmi často postihují při dlouhodobějším sezení v kancelářském křesle nebo židli.

Sedací pytle se vyrábějí bez použití jakékoliv pevné konstrukce, jejichž obsah je vyplněn drobnými polyesterovými kuličkami, díky čemuž zaručují velmi komfortní a pohodlné sezení.

Výhoda polyesterových kuliček spočívá ve stoprocentním tvarování a přizpůsobení se aktuální poloze sedícího. Komfort sezení je přizpůsoben každému jednotlivci individuálně, jelikož někdo rád sedí na tvrdším, jiný naopak na měkčím. Tvrdost lze ovlivnit objem kuliček, pokud požadujeme tvrdší výplň jednoduše vyplníme obsah větším počtem kuliček. Pokud naopak upřednostňujeme měkčí sezení, kuličky z výplně jednouše odebereme.

Sedací pytle jsou ideálním nábytkem pro menší děti, jelikož nedisponují ostrými hranami a tvrdými plochami, u kterých hrozí nebezpečí poranění.

Design sedacích pytlů

Na našem trhu můžeme vybírat z nepřeberné designové nabídky sedacích pytlů, barvu je však potřeba přizpůsobit interiéru, ve kterém se budou pytle nacházet.

Kvalitní sedací pytle jsou potaženy omyvatelnými povlaky, které se velmi snadno udržují, a to za použití teplé vody s klasickým čistícím prostředkem. Některé typy sedacích pytlů disponují snímatelným potahem, který je možno za určitých podmínek vyprat v pračce. Pokud si pořídíme sedací pytle z kvalitního, odolného a nepropustného materiálu můžeme je využívat i v exteriérech. Díky široké barevné škále a variantám je možno použít sedací pytle téměř do všech místností, zpravidla vyplňují dětské pokoje, obývací pokoje, vstupní haly nebo předsíně, pracovny i ložnice.

Styl sedacích pytlů

Sedací pytle se vyrábějí v několika různých variantách, klasikům budou nejlépe vyhovovat sedací pytle alternativy křesel, které dokáží pevně držet jejich tvar. Doplňkovým program jsou menší typy sedacích křesel, které fungují na bázi taburetek nebo malých sedátek. Naopak vícečlenná domácnost ocení větší rozměry sedacích pytlů, ve kterých mohou odpočívat až tři členové domácnosti. Tento druh pytlů je pro svoje rozměry vhodný nejen k sezení, ale také k odpočinku či relaxaci.

Článek Sedací pytle pro komfort i pohodlí byl publikován 18. října 2009 v 09.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...