Oživme interiér umělými rostlinami

Tagy:  umělé rostliny, umělé květiny, plastové rostliny, umělé keře, umělé palmy

Sponzorované odkazy:

Oživme interiér umělými rostlinami

Většina z nás má umělé rostliny spojeny s velmi lacině vyhlížejícím vzhledem, které místo dekorace slouží pouze k usazování prachu. Vzhled lacině vyhlížejících rostlin na našem trhu i nadále přetrvává, avšak nabídka je doplněna velmi kvalitními a exkluzivně vypadajícími umělými rostlinami, které na pohled nejsou rozeznatelné od rostlin živých.

Výhoda umělých rostlin

Kvalitní umělé rostliny vypadají téměř k nerozeznání od těch živých, jejich velkou předností však je snadná údržba a nulové péče. Umělou květinu postačí jednou za půl roku osprchovat od prachových částeček, čímž si splníme veškeré podmínky správné údržby. K velkým přednostem umělých rostlin patří jejich možnost umístění kdekoliv, umělé rostlině totiž nevadí přímé slunce, šero, sucho ani vlhko. Díky tomu si nacházejí uplatnění nejen v domácnostech, ale i v komerčních prostorách, restauracích nebo relaxačních centrech.

Výběr umělých rostlin

Na našem trhu existuje několik firem a distributorů, kteří se zabývají prodejem kvalitních a exkluzivně vyhlížejících rostlin. Vybírat můžeme z několika květinových druhů, kvetoucích rostlin, palem, bambusů, okrasných keřů nebo plně zelených rostlin. Při výběru umělé rostliny musíme zohlednit podmínku začlenění květinového druhu do interiéru. Palmy nebo vysoké bambusy jsou vhodné do velkých a světlých prostor, ve kterých dokáží nejlépe vyniknout. Plně zelené rostliny jsou vhodné především do koupelen, ve kterých se živým květinám příliš nedaří. Díky neutralitě přírodnímu odstínu zelené barvy jsou ideálním koupelnovým doplňkem, který dokáže podtrhnout celkovou atmosféru prostoru. Jídelní stůl oživí malé dekorativní květiny různých druhů, které jsou speciálně vyrobeny pro aranžérské účely. Váza plná nádherně barevných tulipánů, růží, gerber nebo lilií nám bude dělat okrasu stolu dle aktuální potřeby. Díky široké rozmanitosti jednotlivých druhů je možné květiny aranžovat dle aktuální sezóny, nálady nebo vkusu.

Design

Přirozený vzhled umělých rostlin je umocněn doplňkovým, velmi důsledně propracovaným programem. Keře rostlin jsou zasazeny v nádherných keramických květináčích zpravidla přírodních odstínů, prostor je vyplněn hlínou a k dekoraci jsou použity přírodní kameny. Takto nabízené umělé keře nebo rostliny disponují velmi realistickým vzhledem, který, jak již bylo řečeno, je téměř k nerozeznání od květin živých.

Článek Oživme interiér umělými rostlinami byl publikován 22. srpna 2009 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.