Gservis.cz katalog rodinných domů 2009

Tagy:  gservis.cz katalog rodinných domů, projekty, projekty rodinných domů, G SERVIS, s.r.o., Katalog rodinných domů gservis.cz 2009, katalog rodinných domů, katalog domů 2009, katalog domů na klíč

Sponzorované odkazy:

Gservis.cz katalog rodinných domů 2009

Objednejte si katalog rodinných domů gservis.cz 2009 zde:
Katalog rodinných domů G SERVIS 2009

Nejvýznamnějším dodavatelem typových rodinných domů v České Republice je společnost G SERVIS CZ, která na českém trhu existuje od roku 1995. Jméno společnosti právem figuruje mezi předními stavebními firmami, a to především na základě poctivých pracovních výsledků, mnohých spokojených zákazníků, 100 % garantovanou kvalitou služeb a produktů.

Společnost G SERVIS nabízí kompletní služby v realizaci výstavby, výběru z široké škály projektů a úprav typových rodinných domů, konzultace zdarma, nezávislý technický dozor pro investory, zpracování plánu a bezpečnosti práce. K dalším programům patří služby týkající se zajištění veškerých potřebných dokladů, geodetických průzkumů, inženýrských činností a dalších souběžných prací.

Většina lidí, kteří si vybírají rodinný dům podle katalogu rodinných domů, chce na stávajícím projektu něco změnit, poupravit. Málokdy se stane, že by investor požadoval přesně takový dům, jaký je vyobrazen v katalogu, což je ovlivněno individualitou a originalitou investora. Na tuto situace dokáže společnost G SERVIS velmi pružně reagovat a klientovi nabídne nejvhodnější variantu řešení.

Všechny typové projekty rodinných domů jsou vlastní tvorbou společnosti a zákazník si je může prohlédnout v souhrnném katalogu, který je vydáván pod názvem Rodinné domy – projekty a realizace. Katalog pro rok 2009 obsahuje 530 stránek s barevnými fotografiemi finální vizualizace domu, zaměření půdorysu, vícero pohledů a řezů, popis obytných místností a orientační cenu. Celková nabídka typových projektů v katalogu Rodinné domy pro rok 2009 obsahuje 850 originálních projektových řešení rodinných domů.

Součástí katalogu rodinných domů gservis.cz 2009 je multimediální CD, které obsahuje kompletní informace, oproti tištěnému katalogu disponuje možností změny barvy fasády, střechy či oken domu, virtuálního otáčení domu a programem, který dokáže vypočítat výši splátek hypotéky.

Návrhy projektů rodinných domů jsou zpracovány do fáze prováděcího projektu, který splňuje kompletní náležitosti týkajících se jednotlivých fází výstavby. Projektová dokumentace slouží pro stavební řízení i pro vlastní realizaci a přípravu stavby. Konečný projekt, který se předává investorovi obsahuje výkres architektury a statiky, zdravotechnických instalací, elektroinstalace, seznam doporučených dodavatelů, orientační ceny realizací, projektů a služeb, právo změn.

Návrhy jednotlivých domů jsou vypracovány tak, aby splňovaly platné normy a veškeré požadavky na moderní a příjemné bydlení.

Výběr typového projektu od společnosti G SERVIS je zárukou kvality, nejširší nabídky na českém trhu, cenové výhodnosti, tradice spojené s garancí, rychlého a originálního řešení, bezplatného poradenství a tudíž spokojenosti dalšího zákazníka.

Objednejte si katalog rodinných domů gservis.cz 2009 zde:
Rodinné domy – G SERVIS Vyberte si z 850 projektů domů. Nejžádanější rodinné domy v ČR.

Článek Gservis.cz katalog rodinných domů 2009 byl publikován 26. ledna 2009 v 19.00 v rubrice Dům. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...