Massive svítidla

Tagy:  massive svítidla, lustry, lampy, světla, osvětlení

Sponzorované odkazy:

Massive svítidla

Massive je světově známá značka osvětlení, která byla založena roku 1926 P. J. Jaeckem jako rodinná firma, ze které se postupem času stala nadnárodní evropská společnost. V současné době nabízí společnost více než 10 000 druhů výrobků spotřebitelského osvětlení nejen pro kompletní osvětlení interiéru, ale i exteriéru.

Název Massive značí inovaci nejen po stránce technologie, ale i po stránce životního stylu. Svítidla Massive upoutají pozornost zejména svojí vizáží, nepřeberným množstvím produktů a vysokou kvalitou. Společnost je výrobcem funkčních, dekorativních i speciálních konceptů osvětlení.

Speciální kolekce osvětlení

CUCINA

Pod tímto názvem se skrývají svítidla a osvětlovací doplňky určené speciálně pro kuchyně a jídelny. Kolekce obsahuje bodová světla a světla, která se přidělávají pod skříňky tak, aby osvítily pracovní plochu. Vybírat můžeme ze dvou typů: Terragon, což jsou svítidla vyrobena z leštěné oceli, která poskytuje profesionální a elegantní vzhled. Druhým typem jsou výrobky označeny názvem Myrtle, které představují standardní systém výroby z vysoce kvalitního polykarbonátu.

AQUA

Tato kolekce zahrnuje široký sortiment svítidel, která jsou navržena a určena přímo pro osvětlení koupelen. Velkou pozornost bychom měli věnovat výběru koupelnových svítidel, a to především z důvodu bezpečnostního hlediska. Osvětlení koupelny by mělo být intensivní, dominantu by mělo tvořit centrální osvětlení, které musí být doplněno několika dalšími světelnými zdroji, ke kterým patří osvětlení nad zrcadlem nebo toaletním stolkem.

SOHO

Kompletní nabídka osvětlení určena pro malé kanceláře a domácí pracovny, které by měly utvářet flexibilní a příjemné prostředí, ve kterém hraje klíčovou roli právě osvětlení. Svítidla navržena speciálně pro tyto prostory disponují plně funkčními a zároveň i dekorativními vlastnostmi, které přinášejí moderní a elegantní ráz do těchto místností. Prostory by měly být vybaveny centrálním osvětlením, které je určeno pro osvětlení okolního prostoru a bodovým, které osvětluje pracovní plochu. Nezbytností jsou také různé stolní lampičky, které přinášejí komfort při dlouhodobější práci. Kolekce SOHO dokáže svými produkty uspokojit širokou věkovou škálu uživatelů, muže i ženy.

LED

Pod tímto názvem se skrývá osvětlení, které se skládá z tzv. LED diod, což jsou miniatruní mikročipy, které se zasazují do elektrického obvodu. K výhodám LED patří především dlouhá životnost, která se udává až na 100 000 hodin, dále vysoká odolnost proti poničení, vysoká energetická účinnost a malá emise tepla. Široká nabídka LED zahrnuje osvětlení pro vnitřní i venkovní prostory.

UMBRA

Kolekce zahrnující široký výběr podstavců a stínítek pro použití v různých typech a stylech interiérů. Výrobky disponují nadčasovým vzhledem, který se řídí nejnovějšími trendy na trhu v oblasti interiérních dekorativních svítidel.

TOP SELECTION

K výrobě této řady se používá vysoce kvalitní materiál, díky němuž je na výrobky poskytována prodloužená záruční doba na 5 let. Tyto exkluzivní výrobky jsou určeny především do luxusně a moderně zařízeného interiéru, se kterým harmonicky splynou.

KICO

Svítidla speciálně navržená pro děti každého věku i pohlaví. Produkty KICO patří do ochranné třídy III, čímž jsou označovány za nízkonapěťový bezpečnostní produkt.

Všechny výrobky Massive jsou testovány z hlediska trvanlivosti, tepelné odolnosti, elektrické bezpečnosti, barevné stálosti a voděodolnosti. Výrobky Massive jsou též opatřeny značkou Œ, což potvrzuje fakt, že byly vyrobeny v souladu s platnými evropskými normami. Minimální záruka na výrobky je dva roky, na sortiment Top Selection je záruka prodloužena až na dobu pěti let.

Článek Massive svítidla byl publikován 18. ledna 2009 v 15.00 v rubrice Byt. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...