Dřevěná koupelna - pro náročné klienty i milovníky relaxace

Tagy:  dřevěná vana, dřevěné vany, luxusní vany, dřevěná koupelna

Sponzorované odkazy:

Dřevěná koupelna - pro náročné klienty i milovníky relaxace

Představte si blahodárnou koupel v objetí přírody. Ne, není to sen. Stačí si dopřát neobvyklý luxus v podobě celodřevěné koupelny včetně vany a umyvadla a koupel s vůní dřeva se Vám stane každodenní skutečností. Člověk obklopený pouze přírodními materiály zažívá velice intenzivní formu relaxace s hlubokou obnovou sil a uklidněním mysli, neboť dřevo šíří velmi uklidňující atmosféru.

Masivní dřevo se stává stále oblíbenějším materiálem nejen v koupelnách

Výrobky z masivního dřeva se těší mezi zákazníky stále velké oblibě pro svůj přirozený přírodní a nezaměnitelný vzhled. Výroba dřevěných koupelových nádob má více než stoletou tradici. Původně to byly dřevěné kádě a díže, později získaly výrobky tvar vany a dnes jsou to anatomicky a ladně tvarované vany prvotřídní kvality se zárukou dlouholeté životnosti. V současné době totiž umožňuje použití nových technologiích ve zpracování dřeva a výrobě koupelnového zařízení využit dřevo jako exklusivní materiál nejen pro sauny, ale i do koupelen a domácích lázní.

foto: www.zivotnistyl.czfoto: www.zivotnistyl.cz

Vybrané materiály a nejmodernější výrobní technologie jsou zárukou kvality

Při výrobě dřevěných van jsou používány jen ty nejlepší materiály. které splňují přísné hygienické a ekologické normy. Jedná se o velmi odolné dřeviny, např. africkou kambalu neboli iroko a sibiřský modřín. Povrch masivního dřeva je ošetřen transparentním hygienickým nátěrem odolným vůči chemikáliím a vysokým teplotám. Tento povrch je svými vlastnostmi srovnatelný s povrchy akrylátu, keramiky a smaltu. Vany dále mívají zpravidla odolnější povrch dna se speciální povrchovou úpravou proti bakteriím, která minimalizující možnost usazování vápenatých částic a nečistot.

foto: www.cdp-praha.czfoto: www.cdp-praha.cz

Dřevěné vany – požitek z luxusní koupele s vůní dřeva

Dřevěná vana a umyvadlo se tak staly hitem posledních let a stále častějším požadavkem těch nejnáročnějších klientů. Díky kvalitnímu zpracování dřeva se designéři a architekti neobávají takto prvotřídně zpracované produkty navrhnout do svých projektů a vyhovět přání klienta. Tito zákazníci si dnes už mohou vybrat z celé řady exklusivních a designově propracovaných kolekcí luxusních dřevěných van a umyvadel, ale i sprchových vaniček a doplňků. Koupel ve vaně z masivního dřeva lze pro zintenzivnění zážitku z relaxace doplnit vířivými nebo masážními systémy.

foto: www.sapho-koupelny.czfoto: www.sapho-koupelny.cz

Dřevo je stále materiálem oslovujícím nové generace zákazníků, a to nejen proto, že jeho design je dokonale harmonický, ale představuje i nadstandardní kvalitu a neobvyklý luxus. Zkrátka lahodí lidským smyslům a spojení teplého dotyku se dřevem a vodou probouzí v člověku výjimečné pocity. Tyto zážitky vám nikdy nezevšední a vaše luxusní koupelna se nikdy neomrzí. Nejen proto výrobci nabízejí běžné záruky na toto zboží na 10 i více let.

Článek Dřevěná koupelna - pro náročné klienty i milovníky relaxace byl publikován 27. července 2012 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Eva Šebestová. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak na to, aby se dětem na zahradě líbilo?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Červenec na zahradě
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  9. Proč doma (ne)malovat tmavými barvami?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.