Obraz ženy – umění i design

Tagy:  obraz, obrazy, malba, malování, obraz na stěnu, dekorace, dekorace na stěnu, žena, obraz ženy, bytové dekorace, dekorace do bytu, ruční malba, výtvarník, malíř

Sponzorované odkazy:

Obraz ženy – umění i design

Malby, obrázky, kresby, plakáty… to vše neodmyslitelně patří do každé domácnosti. Zaplní prázdná místa na zdi, zútulní interiér a stanou se součástí celkového vzhledu a atmosféry prostoru.

Pokud se rozhodneme zpestřit svou stěnu obrazem, máme několik možností, rozhodnout se můžeme dle vkusu, stylu interiéru a také finanční situace. A právě finanční stránka je většinou elementem, který nás nutí od některých realizací odstoupit. Příkladem je umění, originální obrazy, které vkusně doplňují moderní styl interiéru, ovšem jejich cena se zpravidla pohybuje v astronomických výšinách.

V dnešní době si však můžeme originální obraz pořídit i za velmi dostupnou cenu, takovou možnost nabízejí začínající umělci, jejichž jméno není ještě příliš známo. Moderní obrazy za dostupnou cenu lze pořídit v obchodě www.fler.cz/rose-merry.

Mladá umělkyně čerpá inspiraci především v kráse ženského těla a ženy jako úžasné lidské bytosti. Námětem jsou zpravidla stylizované portréty dívek a žen, zpravidla v jednotném barevném odstínu, jenž lze velmi jednoduše integrovat do každého interiéru.

Obrazy jsou malovány akrylem, některé jsou kombinované vodovými barvami, tuší a tiskem. Jemná kresba je doplněna jednoduchými motivy a odstíny, jenž ocení především vyznavači minimalismu. Barevnou sladěnost obrazů si můžeme nechat „ušít přímo na míru“, dle domluvy s autorkou.

zdroj a foto: http://www.fler.cz/rose-merry

Článek Obraz ženy – umění i design byl publikován 24. června 2011 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.