S Era bydlením si svůj domov jednoduše vybavíte, jak chcete

Tagy:  hypotéka, půjčka, bydlení, financování

S Era bydlením si svůj domov jednoduše vybavíte, jak chcete

Ať už si vyberete Era půjčku na bydlení, Era hypotéku nebo neúčelovou Era půjčku, vždy získáte finanční prostředky výhodně a bez jakýchkoli skrytých plateb.

Era půjčku na bydlení se zvýhodněným úrokem můžete využít na rekonstrukci, vybavení domácnosti i na pořízení či výstavbu bydlení. Část půjčky přitom můžete použít na cokoliv. Peníze získáte okamžitě, účel stačí doložit až o 6 měsíců později. Era půjčku na bydlení získáte zdarma, bezplatná je také správa i předčasné splacení půjčky.

Chcete-li kupovat byt, postavit rodinný dům nebo plánujete větší rekonstrukci, vhodné řešení představuje Era hypotéka. Při žádosti o hypotéku do 8. 5. 2011 si navíc můžete vybrat slevu – odpuštění poplatku za zpracování hypotéky nebo výhodnější úrokovou sazbu.

Máte-li již vlastní bydlení a hledáte způsob, jak jej vybavit novými spotřebiči, elektronikou nebo jinými doplňky, ideálním řešením je neúčelová Era půjčka – jednoduchá a rychlá půjčka bez jakýchkoli poplatků.

Nyní ještě výhodněji

Pokud si od 11. 4. do 8. 5. 2011 zažádáte o Era půjčku na bydlení nebo Era hypotéku a následně podepíšete smlouvu, získáte navíc poukázku do IKEA v hodnotě 1 000 Kč. Dalším 20 výhercům splníme přání v oblasti bydlení až do výše 19 000 Kč – více informací o soutěži naleznete na www.postovnisporitelna.cz/soutez.

Potřebujete více informací?

Rádi vám je poskytneme v našich finančních centrech a na všech poštách v ČR, kde si zároveň můžete Era produkty pořídit. Podrobné informace získáte také na infolince 800 210 210 a na stránkách www.postovnisporitelna.cz

Článek S Era bydlením si svůj domov jednoduše vybavíte, jak chcete byl publikován 11. dubna 2011 v 01.00 v rubrice Byt a Dům. Autorem článku je redakce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Jak si květinami ozdobit interiér?
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jak se zbavit slimáků?
  8. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.